CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska

DPS Software Sp. z o.o., jest wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań informatycznych klasy CAD/CAM/CAE/PDM/ERP wspomagających pracę projektantów, konstruktorów, technologów. Poszukujemy nowych pracowników do pracy na stanowisko Inżynier oprogramowania CAD - Wrocław.

  • Prowadzenie prezentacji technicznych, szkoleń oraz wdrożeń z zakresu SOLIDWORKS,
  • Konsultacje techniczne z zakresu oprogramowania SOLIDWORKS,
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych dotyczących SOLIDWORKS.
Wymagania
  • Wykształcenia wyższego technicznego (lub ostatni rok studiów) – kierunek mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka lub pokrewne,
  • Bardzo dobrej znajomości systemu 3D CAD SOLIDWORKS lub pokrewnego,
  • Znajomości jęz. angielskiego – B1,
  • Komunikatywności i umiejętności nawiązywania kontaktów,
  • Dyspozycyjności
  • Chęci do samodoskonalenia się
  • Prawa jazdy kat. B (wyjazdy służbowe).
Oferujemy
  • Resellerską ścieżkę certyfikacyjną z zakresu SOLIDWORKS,
  • Dobrą atmosferę w pracy oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,
  • Kartę sportową Benefit Multisport.
Pracodawca

DPS Software Sp. z o.o.

Miejsce pracy

Wrocław

ul. Bierutowska 57-59

wielkopolska

51-317

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Oferta ważna do

31-07-2018