CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska

Oferujemy przejrzystą ścieżkę kariery i możliwość awansu.

  • aktywne pozyskiwanie informacji na temat potencjalnych Klientów,
  • identyfikacja potrzeb z zakresu oprogramowania CAD/CAM,
  • badanie potencjału sprzedażowego,
  • bieżąca praca z bazą danych i aktualizacja informacji o Klientach,
  • wspieranie bieżącej aktywności zespołu handlowego
  • przygotowywanie raportów dotyczących potencjału sprzedażowego.
Wymagania
  • umiejętności prowadzenia swobodnych rozmów telefonicznych,
  • kreatywności, inicjatywy i konsekwencji w realizacji powierzonych zadań,
  • zorientowania na cel,
  • znajomości j. angielskiego – B1
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy,
  • stabilną, długofalową współpracę.
  • szkolenia produktowe i wsparcie na kolejnych etapach wdrożenia,
  • możliwość rozwoju w strukturze działu handlowego,
  • pakiet medyczny, kartę sportową.
Klauzula

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję oraz jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres kariera@dps-software.pl lub poprzez formularz powyżej.wraz z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DPS Software Sp. z o. o., moich danych osobowych w ramach prowadzonej działalności (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).

Pracodawca

DPS Software Sp. z o.o.

Miejsce pracy

Warszawa

ul. Postępu 6

mazowieckie

02-676

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Oferta ważna do

01-03-2020