CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: specjalista ds. sprzedaży drukarek 3D

  • Planowanie i odbywanie wizyt handlowych u potencjalnych klientów (cała Polska) w celu poznania ich potrzeb, prezentacje drukarek 3D
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi, pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Prezentowanie firmy na targach branżowych
  • Systematyczne raportowanie swojej pracy
Wymagania
  • Umiejętności prowadzenia rozmów i prezentacji handlowych
  • Mile widziane doświadczenie w branży
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywności, samodzielności, dyspozycyjności, uprzejmości, profesjonalizmu w działaniu
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Gotowości do wyjazdów służbowych
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie (po okresie próbnym) na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • Szkolenia podnoszące Twoje umiejętności
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w nowoczesnej i rozwijającej się branży
  • Narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych
  • System benefitów pozapłacowych: system prywatnej opieki zdrowotnej i kartę MuliSport
  • Prace w młodym zespole i pozytywną atmosferę
Klauzula

Prosimy o przesłanie CV na adres - info@druk3d.cx wraz z zawartą klauzulą - Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami.

Pracodawca

CADXPERT

Miejsce pracy

Kraków

Rodzaj zatrudnienia

B2B,Umowa o pracę

Oferta ważna do

29-04-2020