Opis stanowiska

Firma CADWorks, dystrybutor oprogramowania SolidWorks, specjalizuje się w sprzedaży i wdrażaniu systemów do projektowania przemysłowego CAD 3D, zarządzania dokumentacją projektową PDM, wspomagania procesów wytwarzania CAM oraz do analiz i obliczeń inżynierskich CAE.

SolidWorks jest jednym z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych rozwiązań wykorzystywanych w firmach produkcyjnych i projektowych z branży przemysłowej, corocznie notowany jest duży wzrost ilości wdrożeń w Polsce i na świecie.

Poszukujemy absolwentów szkół technicznych oraz inżynierów konstruktorów zainteresowanych pracą w kanale sprzedaży SolidWorks na stanowisku:Konsultant techniczny ds. oprogramowania CAD 3D

  • przygotowanie i prowadzenie prezentacji oprogramowania SolidWorks,
  • pomoc i konsultacje techniczne dla Klientów,
  • przygotowywanie materiałów technicznych i marketingowych,
  • udział w realizacji planów wdrożeń podległych produktów SolidWorks,
  • analiza istniejącej bazy Klientów oraz badanie rynku firm produkcyjnych i projektowych pod kątem zapotrzebowania na nowe wdrożenia,
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników SolidWorks,
  • uczestnictwo w targach, seminariach i innych wydarzeniach promujących oprogramowanie SolidWorks,
Wymagania
  • doświadczenie w modelowaniu bryłowym CAD 3D - dobra znajomość oprogramowania SolidWorks lub innego sytemu pokrewnego,
  • aktywne zainteresowanie tematyką projektowania 3D, chęć poszerzania wiedzy nt. specjalistycznych narzędzi projektowych,
  • zaangażowanie, motywacja oraz umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka lub pokrewne,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych
  • prawo jazdy kat.B
Oferujemy
  • umowę o pracę w stabilnej i wiodącej na rynku firmie, o zasięgu ogólnopolskim
  • wynagrodzenie złożone z podstawy i prowizji uzależnionej od realizacji założonych celów
  • profesjonalne szkolenia produktowe i wdrożeniowe
  • pakiet dodatkowej opieki medycznej
  • karta multi-sport
  • ubezpieczenie na życie na warunkach grupowych
Klauzula

Firma CADWorks zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Pracodawca

CADWorks

Miejsce pracy

Poznań

ul. Malwowa 54

wielkopolska

60-179

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Oferta ważna do

31-01-2019