Opis stanowiska

Firma CADWorks, dystrybutor oprogramowania SolidWorks, specjalizuje się w sprzedaży i wdrażaniu systemów do projektowania przemysłowego CAD 3D, zarządzania dokumentacją projektową PDM, wspomagania procesów wytwarzania CAM oraz do analiz i obliczeń inżynierskich CAE.

SolidWorks jest jednym z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych rozwiązań wykorzystywanych w firmach produkcyjnych i projektowych z branży przemysłowej, corocznie notowany jest duży wzrost ilości wdrożeń w Polsce i na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydatek i Kandydatów zainteresowanych pracą w kanale sprzedaży SolidWorks na stanowisku: Inżynier Sprzedaży oprogramowania CAD 3D

  • Sprzedaż oprogramowania SolidWorks do firm produkcyjnych i projektowych z branży przemysłowej
  • Przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji oraz negocjowanie umów
  • Prezentowanie oprogramowania SolidWorks u Klientów oraz doradztwo w zakresie rozwoju zespołu konstruktorów
  • Uczestnictwo w targach, seminariach i innych wydarzeniach promujących oprogramowanie
Wymagania
  • Predyspozycje do wyszukiwania i nawiązywania nowych kontaktów oraz samodzielnego prowadzenia projektów sprzedażowych
  • Przebojowość , łatwość uczenia się oraz wysoki poziom energii i zapału do pracy
  • Orientacja na efektywność działań i wyniki sprzedaży
  • Zainteresowanie tematyką projektowania przemysłowego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Umowę o pracę w stabilnej i wiodącej na rynku firmie, o zasięgu ogólnopolskim
  • Wynagrodzenie uzależnione od realizacji założonych celów (podstawa + atrakcyjny system prowizyjny)
  • Wsparcie techniczne w prezentacjach
  • Profesjonalne szkolenia produktowe i handlowe
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, narzędzia do prezentacji multimedialnych
  • Pakiet dodatkowej opieki medycznej
  • Karta multi-sport
  • Ubezpieczenie na życie na warunkach grupowych.
Pracodawca

CADWorks

Miejsce pracy

Poznań

ul. Malwowa 54

wielkopolska

60-179

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Oferta ważna do

30-04-2019