CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska

Dobrej znajomości Catia V5 lub Siemens NX – wymóg konieczny,W związku z  intensywnym rozwojem i realizacją kolejnych projektów dla branży motoryzacyjnej poszukujemy inżynierów, specjalistów, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu.

  • Projektowanie i modelowanie nowych komponentów w obszarze interior trim
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej
  • Codzienny kontakt mailowy oraz poprzez telekonferencje z klientem zagranicznym w celu uzgodnienia wymagań i postępu w projekcie
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań
  • Praca pod kierunkiem doświadczonych inżynierów
Wymagania
  • Dobrej znajomości Catia V5 lub Siemens NX – wymóg konieczny
  • Minimum 3-5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z projektowaniem w Catia V5 lub Siemens NX w branży motoryzacyjnej, lotniczej, agd lub kolejowej
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego– wymóg konieczny
  • Znajomości branży motoryzacyjnej, aktualnych trendów oraz wykorzystywanych technologii
  • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz uzgodnionych terminów
  • Samodzielności i umiejętności rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej w tym umiejętności ustalania priorytetów
  • Umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych
Oferujemy
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym, profesjonalnym zespole specjalistów
  • Międzynarodowe środowisko pracy, realne szanse rozwoju i poszerzenia umiejętności technicznych
  • Kontakt z nowych technologiami i możliwość uczestniczenia w prestiżowych projektach dla kluczowych producentów samochodów
  • Możliwość wyjazdu do pracy bezpośrednio u Klientów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o kontrakt B2B
  • Pakiet multisport, szkolenia językowe i techniczne
Klauzula

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko CAD Engineer przez CADWAY-AUTOMOTIVE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jasionce, Jasionka 954 E, 36 – 002 Jasionka, KRS: 0000638591 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez CADWAY AUTOMOTIVE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jasionce, Jasionka 954 E, 36 – 002 Jasionka, KRS: 0000638591 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000). Administratorem danych jest Cadway Automotive Spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Jasionce, Jasionka 954 E, 36 – 002 Jasionka, KRS: 0000638591

Pracodawca

CADWAY-AUTOMOTIVE

Miejsce pracy

Jasionka

Jasionka 954e

podkarpackie

36-002

Rodzaj zatrudnienia

B2B

natychmiast

Wynagrodzenie

0

Oferta ważna do

01-06-2019