Opis stanowiska

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą firmą proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV i list motywacyjny)

Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne ( absolwenci tegoroczni mile widziani)
  • min.1-2 lata doświadczenia zawodowego z wykorzystaniem systemów CAE (znajomośc oprogramowania FEMAP lub NX CAE będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość języka angielskiego
  • wysoka motywacja do pracy, odpowiedzialność, orientacja na wynik, umiejętnośc pracy w grupie
  • staranność, dokładność, umiejętność analitycznego i koncepcyjnego myślenia
  • komunikatywność, otwartość na ludzi i nowe wyzwania
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • pracę na pełny etat na samodzielnym stanowisku w firmie o uznanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki finansowe
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet medyczny
Klauzula

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Pracodawca

CADOR

Miejsce pracy

Gdynia

ul. Czechosłowacka 3

Pomorskie

81-969

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

Natychniast

Oferta ważna do

31-12-2017

Zainteresowany?
lub udostępnij na

Oferty pracy