ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie
Targi Toolex 2022
Targi Toolex 2022

PLASTPOL

Typ: Targi
Tagi: plastpol
Data wydarzenia: 24.05.2022
Czas trwania: 4 dni
Organizator: TARGI KIELCE
Miejscowość: Kielce

Wtryskarki, wytłaczarki, granulaty. Targi PLASTPOL 2022 już na wiosnę!

Kieleckie Targi PLASTPOL już od ćwierć wieku stanowią centralny punkt spotkań biznesu i dialogu krajowych i światowych koncernów sektora przetwórstwa tworzyw w Europie Środkowo-Wschodniej. Podobnej rangi wystawy nie odbywają się u naszych sąsiadów zza południowej i wschodniej granicy.

W wydarzeniu biorą udział przedstawiciele wszystkich grup branży: dystrybutorzy, firmy tworzywowe i producenci maszyn oraz, a może przede wszystkim, klienci. Targi PLASTPOL, ze względu na swój prestiż, są też szeroko omawiane przez media branżowe, ogólnopolskie oraz zagraniczne.

PLASTPOL to nie tylko maszyny i oferty zakupowe, ale także spotkania, seminaria, kursy, a co za tym idzie możliwość spotkania się twarzą w twarz i wymiana doświadczeń na polu biznesowym i zawodowym z ekspertami z całego świata. Taki i w tym roku na uczestników czekają seminaria przygotowane przez Plastech–INFO, podejmujące temat rozwoju technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych, oraz spotkania biznesowe, w tym rozpoczynająca wydarzenie, coroczna konferencja prasowa przygotowana przez stowarzyszenie PlasticsEurope Polska, podczas którego przedstawiony zostanie raport z rozwoju rynku plastików na świecie.