Autodesk DAYS 2021

Szkolenie Inventor MES I – Podstawy | PCC Polska

Typ: Szkolenie
Data wydarzenia: 05.03.2021
Czas trwania: 1 dni
Organizator: PCC Polska
Miejscowość: online
Koszt: 650 zł netto

Zapraszamy wszystkie osoby projektujące w programie Inventor na podstawowe szkolenie online Inventor MES prowadzone przez Autoryzowane Centrum Szkoleniowe PCC Polska.

Uczestnicy naszego szkolenia online nabywają umiejętność praktycznego wykorzystania obliczeń wytrzymałościowych, analizy odkształceń, drgań własnych i interpretacji otrzymanych wyników analiz.

Szczegółowy zakres szkolenia sprawdzisz tutaj: https://bit.ly/3dEMS0A

W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują:

  • Dostę do platformy TeamViewer na czas trwaia szkolenia.
  • Materiały szkoleniowe (pliki do samodzielnej pracy w programie).
  • Autoryzowany Certyfikat ukończenia szkolenia, ważny na całym świecie (w formie elektronicznej).


Dlaczego warto?

Nasze szkolenia z oprogramowania Autodesk są prowadzone na żywo, gdzie uczestnik łączy się online poprzez platformę TeamViewer. Plusem tego rozwiązania jest możliwość bezpośredniego kontaktu z trenerem prowadzącym zajęcia i uzyskanie jego wsparcia zdalnego w przypadku trakiej potrzeby. Szkolenia odbywają się w małych grupach, tak aby każdy uczestnik mógł uzyskać jak najwięcej wiedzy w sposób dopasowany do własnych możliwości. Taka forma prowadzenia kursu jest najbardziej efektywna pod względem dostarczenia uczestnikom odpowiednich umiejętności do samodzielnej pracy po szkoleniu. Materiał szkoleniowy kursu stanowią ćwiczenia.

Nasi instruktorzy są doświadczonymi szkoleniowcami. Od kilkunastu lat na co dzień pracują w oprogramowaniu Autodesk, korzystając z jego zaawansowanych funkcji. Praktyczna znajomość programów i wieloletnie doświadczenie w szkoleniach sprawia, że potrafią znakomicie poprowadzić kursantów od poziomu początkującego do zaawansowanego. Dodatkowo posiadają Certyfikaty Autoryzowanych Instruktorów Autodesk, poświadczające ich doskonałe umiejętności w oprogramowaniu, sprawdzone przez międzynarodowych profesjonalistów z branży.