ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

Szkolenie AUTOCAD– Poziom I – Podstawowy | PCC Polska

Typ: Szkolenie
Data wydarzenia: 16.05.2022
Czas trwania: 3 dni
Organizator: PCC Polska
Miejscowość: Wrocław
Koszt: 799 zł netto

Zapraszamy wszystkie osoby rozpoczynające prace w programie AutoCAD /AutoCAD LT na podstawowe szkolenie do Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego PCC Polska we Wrocławiu. 

Szkolenie to umożliwia zdobycie podstawowych umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej w 2D. W trakcie szkolenia poznają Państwo: sposoby pracy z programem AutoCAD i AutoCAD LT, podstawowe polecenia do tworzenia rysunków 2D, oraz możliwości samodzielnego tworzenia dokumentacji technicznej.

Szczegółowy zakres szkolenia sprawdzisz tutaj: https://bit.ly/2TfOPa9

W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują:

  • Materiały szkoleniowe (broszury i ćwiczenia do samodzielnej pracy w programie).
  • Poczęstunek z kawą i herbatą w trakcie szkolenia.
  • Ciepły obiad w przerwie kursu.
  • Autoryzowany Certyfikat ukończenia szkolenia, ważny na całym świecie.


Dlaczego warto?

Nasze szkolenia z oprogramowania Autodesk są prowadzone metodą warsztatową, gdzie uczestnik ma możliwość pracy na odrębnym, całkowicie wyposażonym stanowisku komputerowym z bezpośrednią możliwością kontaktu z trenerem prowadzącym zajęcia. Szkolenia odbywają się w małych grupach, tak aby każdy uczestnik mógł uzyskać jak najwięcej wiedzy w sposób dopasowany do własnych możliwości. Taka forma prowadzenia kursu jest najbardziej efektywna pod względem dostarczenia uczestnikom odpowiednich umiejętności do samodzielnej pracy po szkoleniu. Materiał szkoleniowy kursu stanowią ćwiczenia.

Nasi instruktorzy są doświadczonymi szkoleniowcami. Od kilkunastu lat na co dzień pracują w oprogramowaniu Autodesk, korzystając z jego zaawansowanych funkcji. Praktyczna znajomość programów i wieloletnie doświadczenie w szkoleniach sprawia, że potrafią znakomicie poprowadzić kursantów od poziomu początkującego do zaawansowanego. Dodatkowo posiadają Certyfikaty Autoryzowanych Instruktorów Autodesk, poświadczające ich doskonałe umiejętności w oprogramowaniu, sprawdzone przez międzynarodowych profesjonalistów z branży.

Zarejestruj się: https://bit.ly/2TfOPa9