Solid Edge - 5 sprawdzonych sposobów na duże złożenia
Podręcznik SOLIDWORKS 2020
Warsaw Industry Week 2020
Targi druku i skanu 3d - 3D SOLUTIONS 2020
STOM-TOOL 2020

Warsztat: Automatyzacja pracy w programie Autodesk Inventor | PCC Polska

Typ: Szkolenie
Data wydarzenia: 17.01.2020
Czas trwania: 1 dni
Organizator: PCC Polska
Miejscowość: Wrocław
Koszt: 659 zł netto

Zapraszamy mechaników, konstruktorów i inżynierów, którzy pracują w programie Autodesk Inventor na zaawansowanym poziomie i szukają sposobów na zautomatyzowanie powtarzalnych czynności na warsztaty do Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego PCC Polska we Wrocławiu. 

W jaki sposób przyspieszyć powstawanie dokumentacji projektowej? Jak zautomatyzować powtarzalne czynności i usprawnić żmudne procesy?Automatyzuj prace projektowe z wykorzystaniem technik programistycznych iLogic, VBA, VB.NET!

Szczegółowy zakres warsztu sprawdzisz tutaj: https://bit.ly/2NUeTnH

Warsztat przeznaczony jest dla zaawansowanych użytkowników programu Autodesk Inventor.

W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują:

  • Materiały szkoleniowe (broszury i ćwiczenia do samodzielnej pracy w programie).
  • Poczęstunek z kawą i herbatą w trakcie szkolenia.
  • Ciepły obiad w przerwie kursu.
  • Autoryzowany Certyfikat ukończenia szkolenia, ważny na całym świecie.


Dlaczego warto?

Nasze kursy z oprogramowania Autodesk są prowadzone metodą warsztatową, gdzie uczestnik ma możliwość pracy na odrębnym, całkowicie wyposażonym stanowisku komputerowym z bezpośrednią możliwością kontaktu z trenerem prowadzącym zajęcia. Spotkania odbywają się w małych grupach, tak aby każdy uczestnik mógł uzyskać jak najwięcej wiedzy w sposób dopasowany do własnych możliwości. Taka forma prowadzenia kursu jest najbardziej efektywna pod względem dostarczenia uczestnikom odpowiednich umiejętności do samodzielnej pracy po szkoleniu. Materiał szkoleniowy kursu stanowią ćwiczenia.

Nasi instruktorzy są doświadczonymi szkoleniowcami. Od kilkunastu lat na co dzień pracują w oprogramowaniu Autodesk, korzystając z jego zaawansowanych funkcji. Praktyczna znajomość programów i wieloletnie doświadczenie w szkoleniach sprawia, że potrafią znakomicie poprowadzić kursantów od poziomu początkującego do zaawansowanego. Dodatkowo posiadają Certyfikaty Autoryzowanych Instruktorów Autodesk, poświadczające ich doskonałe umiejętności w oprogramowaniu, sprawdzone przez międzynarodowych profesjonalistów z branży.

Zapraszamy do rejestracji: https://bit.ly/2NUeTnH