Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge
Podręcznik AutoCAD 2020

Szkolenie Fusion 360 CAM – Toczenie 2D - Podstawy | PCC Polska

Typ: Szkolenie
Data wydarzenia: 17.06.2019
Czas trwania: 2 dni
Organizator: PCC Polska
Miejscowość: Wrocław
Koszt: 1700 zł netto

Zapraszamy wszystkie osoby zaczynające pracę z modułem CAM w programie Fusion 360, technologów, oraz zajmujące się tworzeniem programów NC.

Szkolenie Fusion 360 CAM Toczenie pozwala na poznanie podstaw pracy z programem w zakresie toczenia. Uczestnicy zapoznają się z zasadami pracy w programie, przygotowaniem modeli do obróbki, biblioteką narzędzi, wykorzystaniem programu przy pracy podczas toczenia wzdłużnego oraz poprzecznego, wykorzystaniu operacji tokarskich, symulacją obróbki łączonej toczenie + frezowanie i generacją kodu NC. Kurs zapewnia zdobycie wiedzy w jaki sposób zacząć pracę i przejść wszystkie konieczne etapy do otrzymania kodu NC.

Szczegółowy zakres szkolenia sprawdzisz tutaj: http://bit.ly/2u3txOS

W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują:

  • Materiały szkoleniowe (broszury i ćwiczenia do samodzielnej pracy w programie).
  • Poczęstunek z kawą i herbatą w trakcie szkolenia.
  • Ciepły obiad w przerwie kursu.
  • Autoryzowany Certyfikat ukończenia szkolenia, ważny na całym świecie.


Dlaczego warto?

Nasze szkolenia z oprogramowania Autodesk są prowadzone metodą warsztatową, gdzie uczestnik ma możliwość pracy na odrębnym, całkowicie wyposażonym stanowisku komputerowym z bezpośrednią możliwością kontaktu z trenerem prowadzącym zajęcia. Szkolenia odbywają się w małych grupach, tak aby każdy uczestnik mógł uzyskać jak najwięcej wiedzy w sposób dopasowany do własnych możliwości. Taka forma prowadzenia kursu jest najbardziej efektywna pod względem dostarczenia uczestnikom odpowiednich umiejętności do samodzielnej pracy po szkoleniu. Materiał szkoleniowy kursu stanowią ćwiczenia.

Nasi instruktorzy są doświadczonymi szkoleniowcami. Od kilkunastu lat na co dzień pracują w oprogramowaniu Autodesk, korzystając z jego zaawansowanych funkcji. Praktyczna znajomość programów i wieloletnie doświadczenie w szkoleniach sprawia, że potrafią znakomicie poprowadzić kursantów od poziomu początkującego do zaawansowanego. Dodatkowo posiadają Certyfikaty Autoryzowanych Instruktorów Autodesk, poświadczające ich doskonałe umiejętności w oprogramowaniu, sprawdzone przez międzynarodowych profesjonalistów z branży.

Zarezerwuj miejsce już dziś: https://bit.ly/2u3txOS