Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge
Leasing na oprogramowanie CAD CAM CAE PDM SolidWorks

CADMAT 2019

Typ: Konferencja
Data wydarzenia: 05.10.2018
Czas trwania: 1 dni
Miejscowość: Kraków

Dwie główne ścieżki tematyczne, przestrzeń dla spotkań, rozmów i konsultacji, wreszcie „VR space”. 5 października w Hotelu Best Western Premier przy ul. Opolskiej w Krakowie odbędzie się 11. edycja CADMATa, konferencji organizowanej przez firmę MAT Usługi Informatyczne.

CADMAT to nic innego, jak rozmowa o przyszłości projektowania. Konferencja skierowana jest do wszystkich zainteresowanych tematyką CAD: inwestorów, deweloperów, specjalistów z branży architektonicznej, mechanicznej, budowlanej oraz instalatorskiej – mówi Tomasz Musialik, współwłaściciel firmy MAT – Każdego roku podczas CADMATa zwracamy uwagę na trendy panujące w branży, pokazujemy najnowsze funkcje oprogramowania Autodesk, wreszcie prezentujemy nowoczesny sprzęt biurowy.

W tym roku agenda konferencji podzielona została na dwie ścieżki: architektoniczną i mechaniczną. Obok wykładów i prezentacji na głównych salach, przewidziane są także spotkania i konsultacje w mniejszych pomieszczeniach. Luźniejsza i bardziej spontaniczna forma sprzyjać będzie interakcji oraz nawiązywaniu nowych relacji biznesowych.

Jedną z atrakcji konferencji będzie także powszechnie dostępny „VR space”. Miejsce, w którym każdy będzie mógł zapoznać się z możliwościami gogli VR, a także dowiedzieć się więcej o zastosowaniu Wirtualnej Rzeczywistości w procesach biznesowych.

Agenda CADMAT 2018

Wymagana rejestracja.