Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge
Leasing na oprogramowanie CAD CAM CAE PDM SolidWorks

Printed Conference - Druk 3D

Typ: Konferencja
Data wydarzenia: 17.10.2018
Czas trwania: 1 dni
Organizator: innoMED
Miejscowość: Kraków

Już 17 października w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się największa konferencja dla branży druku 3D w Europie Środkowo-Wschodniej – Printed Conference. Oprócz konferencji, organizatorzy zapraszają na otwarte targi druku 3D oraz Strefę Innowatora, gdzie będzie można zobaczyć najciekawsze projekty wykorzystujące nowe technologie.

Konferencje Printed Conference to miejsce, w którym uczestnicy zdobędą całościowy pogląd na rynek druku 3D, poznają technologie i jej możliwości. Celem wydarzenia jest dostarczenie know-how, który pozwoli na wykorzystanie nowych metod wytwarzania w pracy naukowej lub rozwoju produktów.

Ważną częścią konferencji będzie pokazanie najnowszych przykładów zastosowań w biznesie i nauce. Jedno z rozwiązań pokaże startup MedApp i Mateusz Kierepka. Łączy on rozszerzoną rzeczywistość i druk 3D by wspierać lekarzy chirurgów w przygotowaniu i przeprowadzeniu skomplikowanych operacji.

Wszyscy uczestnicy mogą zgłaszać swoje projekty do Strefy Innowatora – a więc specjalnej przestrzeni pokazowej. Wśród nadesłanych projektów zostanie wybrany najciekawszy, który otrzyma nagrodę główną 1000 zł w gotówce.

Więcej o konferencji na www.printedconference.com

TARGI I STREFA INNOWATORA: Bezpłatna rejestracja

Konferencja: Rejestracja płatna

Dla czytelników 3DCAD.pl specjalny kod rabatowy na 15% zniżki.
Uwaga, kto pierwszy ten lepszy!

Kod rabatowy: 3DCADPL