NAPISZ ODPOWIEDŹ »
1  2  3    »
Forum Zarobki, wynagrodzenia, najlepsze firmy Nie będę pracował za 2600zł !!
Nie będę pracował za 2600zł !!
Postów: 36
Data dodania: 15-07-2007 11:38
Po artykule "Zaangażują się za 2600 " jaki został zamieszczony na portalu pojawiło się wiele głosów zbulwersowanych inżynierów. Dajemy Wam możliwość wypowiedzenia się na ten temat na forum. Gdzie najlepiej pracować? Jakie są wymagania? Czy Warszawa to najlepsze miejsce do szukania pracy? Ile powinien zarabiać dopiero co upieczony inżynier?
Postów: 3
Data dodania: 27-07-2007 15:36
Witam.
To wszytsko jest kwestią doświadczenia.
Osoba bez doświadczenia, bedzie szczęśliwa, jak dostanie taką kasę, ale nie wszedzie, bo w Wawie wszystko jest inaczej.
Postów: 21
Data dodania: 29-07-2007 12:21
Jak na początek to 2600 jest OK, natomiast po 2 -3 latch pensja inżyniera powinna wnosić 4 do 5 tyś. - i tak w dobrych firmach jest. Poza tym pracodawcy jeszcze, narazie zapomianją o premiach i nadgodzinach (podwyżka raz na 2 lata 500 zł brutto to żenada a nie podwyżka), piszę narazie bo widzę że powoli to się zaczyna zmieniać i mam nadzieje że się zmieni bo jak nie to będą niedługo musieli ściągać nas z zagranicy (Irlandia, Anglia - tam wiedzą ile inżynier zarabiać powinien :) )
Postów: 20
Data dodania: 30-07-2007 12:44
To zależy gdize siezałapie. ja zarabiałę cienko i to jeszcze w warszawie czyli 1400 zł na rękę. zaarz po studiahc i myślę że w graniczha 1300-1700 netto to jest dobra pensja na początek. później oczywisćie że więcej ma sierozumieć.
JA teraz zmieniłęm pracę włąśnei ze wzgledu na polityke zarobkowa w firmie poprzedniej - miasto też zmieniełem na tańsze ;p
Postów: 2
Data dodania: 02-08-2007 12:56
Nie no panowie, jakie 2600, ludzie.. to po to studiowałem 5 lat, charowałem po nocach, szkoliłem się za własne pieniądze, robiłęm kursy i praktyki, żeby teraz po 2 latahc pracy dostać 700 zł podwyżki i zarabiać 3100 brutto... NIE NIE NIE. Nie zgadzam się. Mam już dość, za chwilę więkoszość z nas wyjedzie i wtedy dopiero będą płacić, ale wtedy będzi za poźno. Poza tym krew mnie zalewa jak się dowiaduję, że mój kumpel "marketingowiec" zarabia dwa razy więcej w firmie cukierniczej!!!

NIE!
Postów: 1
Data dodania: 02-08-2007 16:31
Wam się młodym iżynierom wydaje, że powinniście zarabiać po 10 000 zł zaraz po studiach. Radzę popracować trochę i połączyć teorię z praktyką, bo potem kładziecie całą linię produkcyjną bo Wam brakuje doświadczenia. Poprocujcie trochę, to każdy pracodawca da Wam pieniądze na które zasłuhujecie.

Andrzej - pracodawca.
Postów: 2
Data dodania: 22-08-2007 12:35
Skoro robotnik z wykształceniem zasadniczym może zarobić po kilkutygodniowym przeszkoleniu ponad 2000 zł netto, a są zakłady, że szukają pół roku operatorów maszyn i nie ma chętnych za 2000 zł netto!, to uważam,że inżynier powinien zarobić na rękę minimum 3000 zł.
Postów: 5
Data dodania: 26-09-2007 09:45
W aktualnościach nowy artykulik o zarobkach inżynierów
"Inżynier - dobrze płatna praca" z tabelką średnich wynagrodzeń z podziałem na województwa
Postów: 4
Data dodania: 06-12-2012 09:41
Zgadzam się z Panem Andrzejem po 20 000 tys chcieli by zarabiać, wszystko po kolei, najpierw nabyć doświadczenia umiejętności oraz połączyć teorię z praktyką a później wymagać
Postów: 3
Data dodania: 13-12-2012 14:29
@Robo, trzeba było nie iść na studia, tylko robić kurs spawacza to raz. A dwa, przecież pracodawca zazwyczaj pyta ile chcesz dostać, więc Twoja pensja zależy od Ciebie.
NAPISZ ODPOWIEDŹ »
1  2  3    »