Poznaj nowe funkcje SOLIDWORKS 2021
Nie samym CADem człowiek żyje
Nie samym CADem człowiek żyje
Forum Ogólnie o CAM Nabór na Studia Podyplomowe
Nabór na Studia Podyplomowe CAD/CAM/CNC 2018
Postów: 1
Data dodania: 06-10-2017 18:32
Szanowni Państwo!

Informujemy, że trwa rekrutacja na kolejną XII edycję Studiów Podyplomowych „Projektowanie w systemach CAD/CAM oraz programowanie obrabiarek CNC".

Zajęcia rozpoczynają się w marcu 2018 r. Studia prowadzone są na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń oraz rozmowa kwalifikacyjna.

Studia przeznaczone są dla osób pragnących:
•pozyskać wyjątkową wiedzę i umiejętności w zakresie procesu przygotowania produktu, i projektowania technologii w najnowszych systemach CAD/CAM oraz programowania obrabiarek CNC.
•zdobyć najwyższe kwalifikacje w bardzo szybko rozwijającym się obszarze projektowania i produkcji
• zostać specjalistą poszukiwanym przez pracodawców
•uporządkować i rozwinąć posiadaną wiedzę, ugruntować swoją pozycję zawodową, zapewnić sobie awans, dobrą pracę i wyższe zarobki.
•uzyskać dyplom Politechniki Warszawskiej oraz bardzo cenione certyfikaty potwierdzające zdobyte kwalifikacje w obszarze CAD/CAM/CNC.
•realizować samodzielnie wysoko zaawansowane projekty w najnowszych systemach CAD/CAM i na obrabiarkach CNC.
• skończyć jedyne w tym obszarze studia podyplomowe w Polsce posiadające ugruntowaną renomę i rozpoznawalne wśród specjalistów i pracodawców na rynku.

Zapewniamy: najwyższy poziom, maksymalnie praktyczne podejście - 70% zajęć to laboratoria w tym przy obrabiarkach CNC, prowadzenie zajęć przez praktyków, samodzielne projekty łączące CAD/CAM/CNC, rozwiązywanie rzeczywistych problemów z przemysłu, uczymy samodzielnego projektowania, a nie tylko obsługi programów.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej:
www.cadcamcnc.edu.pl

W przypadku zainteresowania studiami, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na w/w stronie i/lub zgłoszenie e-mailowe na adres: studia@cadcamcnc.edu.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem.

Serdecznie zapraszamy,
Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Produkcji.
Napisz odpowiedź
Nieznajomy musisz być zalogowany aby napisać odpowiedź.
E-mail:
Hasło: