Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge

SOLIDWORKS WORLD 2018 już dziś

05.02.2018 Skomentuj pierwszy

SOLIDWORKS WORLD 2018 coraz bliżej bo już dziś po południu startuje tegoroczna konferencja. Jak w zeszłym, tak i w tym roku największe spotkanie użytkowników SOLIDWORKS odbędzie się w Los Angeles w Kalifornii.

SOLIDWORKS WORLD to coroczna konferencja skierowana do społeczności projektantów i inżynierów 3D, a przede wszystkim użytkowników oprogramowania SOLIDWORKS.

Co w tym roku ciekawego na #SWW18?

Jak co roku na uczestników czeka wiele informacji o możliwościach i kierunkach rozwoju SOLIDWORKS. Dzięki licznym prelekcjom jak i sesjom tematycznym jeszcze lepiej będą mogli poznać SOLIDWORKS 2018.

Dla najlepszych czeka starcie mistrzów projektowania w SOLIDWORKS czyli Model Mania, którą jak co roku poprowadzi Mark Schneider. Od razu dodam, że nie wiem jak w tym roku ale w latach ubiegłych nagrody warte rywalizacji.

Kolejna atrakcja to Partner Pavilion czyli wystawa szeroko rozumianych partnerów SOLIDWORKS. Tu mamy możliwość zobaczenia najnowszych technologii, produktów zaprojektowanych w SOLIDWORKS lub też stoiska firm współpracujących z SOLIDWORKS.

Perwsza część fotorelacji z Partner Pavilion na 3DCAD.pl/solidworks-world

Nie da się ukryć że wszyscy uczestnicy SWW18 na pewno czekają na trzeci dzień konferencji. Tradycyjnie tego dnia zostanie zaprezentowany SOLIDWORKS 2019 jak i  TOP TEN LIST czyli lista nowości na którą głosowali sami użytkownicy SW, które zostaną wdrożone w kolejnej wersji - SOLIDWORKS 2019. Więcej o Top Ten List >>>

Ponad to SWW18 to miejsce do  nawiązywania nowych  kontaktów, uczenia się, dzielenia i odkrywania najnowszych zastosowań SOLIDWORKS 3D CAD.

Zapraszamy do śledzenia naszych relacji z tegorocznej edycji

SOLIDWORKS WORLD 2018 na

3DCAD.pl/solidworks-world

... a poniżej minuta wspomnień :)

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge