CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska

SANT-TECH Sp. z o.o. uznany na polskim rynku producent urządzeń oraz ciągów technologicznych, w szczególności maszyn do obróbki strumieniowo ściernej (piaskarki, oczyszczarki, śrutownice, komory śrutownicze) oraz elementów wentylacji (odciągi, odpylacze, cyklony, zespoły odpylające).

Bliższe informacje na temat profilu firmy znajdują sie na www.sant-tech.pl poszukuje osób na stanowisko: KONSTRUKTOR MAZYN I URZĄDZEŃ - Mechatronik

  • konstruowanie maszyn i urządzeń, prototypowanie (maszyny montażowe i maszyny do obróbki strumieniowo ściernej)
  • udział we wdrożeniach prototypów do produkcji
  • sporządzanie oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
  • nadzór techniczny nad realizacją projektów w fazie produkcji
  • weryfikacja dokumentacji technicznej
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Mechanika i budowa maszyn
  • znajomość rysunku technicznego i zasad konstruowania
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność koordynacji miedzy branżowej w ramach realizowanego projektu
  • znajomość automatyzacji procesów produkcyjnych, mechatroniki
  • zaangażowanie i silna motywacja
  • ciekawość świata, kreatywność, innowacyjność w proponowaniu rozwiązań
  • biegle posługiwanie się programami 3D
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku konstruktora
  • doświadczenie przy konstruowaniu maszyn montażowych i linii produkcyjnych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • ciekawa i samodzielna praca w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca przy ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologii w przemyśle.
Pracodawca

SANT-TECH Sp. z o.o.

Miejsce pracy

Kraków

ul. Biskupińska 23

małopolska

30-732

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Oferta ważna do

31-01-2018