CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby do wsparcia technicznego działu handlowego BIM zajmującego się sprzedażą i implementacją rozwiązań opartych na produktach Autodesk.

Proponowana współpraca dotyczy podwykonawstwa szkoleń w ramach umowy-zlecenie lub samodzielnej działalności

Będziesz odpowiadać za
  • zaangażowania w pracy
  • wypełniania powierzonych obowiązków z możliwie największą starannością
  • rozwoju poprzez samodzielne zwiększanie kompetencji w zakresie oprogramowania CAD
  • gotowości do poznawania nowych technologii
  • gotowości do podróży służbowych
Wymagania
  • dobra znajomość oprogramowania Autodesk – Revit, AutoCAD, inne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność sprawnego i efektywnego przekazywania informacji
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność zarządzania czasem pracy
  • znajomość programów pakietu MS Office
Oferujemy
  • ciekawą pracę w interesującym zespole
  • ciągły rozwój z uwagi na nieprzerwany kontakt z najnowszymi technologiami CAD
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy
Pracodawca

PROCAD S.A.

Miejsce pracy

Warszawa

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Oferta ważna do

30-12-2017