CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska

MAT Usługi Informatyczne zajmuje się kompleksową obsługą pracowni projektowych. Jesteśmy liderem w dostarczaniu i wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań Autodesk CAM/DM/PDM. Dzięki ciągłemu rozwojowi i bogatemu doświadczeniu możemy poszczycić się m.in. statusami: Autodesk Gold Partner, HP Gold Partner, MagiCAD Partner, Microsoft Silver Certified Partner.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Koordynator ds. Obsługi Klienta/Sales Executive.Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu w zakresie działań przed i posprzedażowych, bieżące monitorowanie potrzeb klienta i reagowanie na nie.

Będziesz odpowiadać za
  • Aktywne pozyskiwanie i rozwijanie nowych kontaktów handlowych
  • Rozpoznawanie i kreowanie potrzeb biznesowych (handlowych i szkoleniowych).
  • Realizacja celów sprzedażowych.
  • Sprzedaż innowacyjnych systemów i rozwiązań.
  • Opieka posprzedażowa; rozwiązywanie problemów, dbanie o wysoki poziom satysfakcji klienta z oferowanych rozwiązań.
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe handlowe lub techniczne; ostatnie lata studiów.
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z klientami
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Mile widziana znajomość oprogramowania CAD.
  • Znajomość języka angielskiego.
Oferujemy
  • Umowę o pracę na cały etat w stabilnej i renomowanej firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w wielu szkoleniach w kraju i zagranicą.
  • Możliwość zdobywania doświadczeń dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami w branży.
  • Wynagrodzenie motywacyjne uzależnione od wyników sprzedaży.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym, młodym, twórczym zespole.
Pracodawca

MAT Usługi Informatyczne

Miejsce pracy

Kraków

ul. Rzemieślnicza 1

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

natychmiast

Oferta ważna do

31-12-2017

Zainteresowany?
lub udostępnij na