Opis stanowiska

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą firmą proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV i list motywacyjny)

Wymagania
  • jesteś studentem lub absolwentem studiów wyższych o kierunku technicznym
  • orientujesz się w zasadach projektowania systemów wbudowanych
  • możesz się pochwalić znajomością języków C i C++
  • posiadasz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
Oferujemy
  • płatny staż na okres min. 1 miesiąca
  • elastyczne godziny pracy uzależnione od planu zajęć czy planów wakacyjnych
  • możliwość długotrwałej współpracy po odbyciu stażu
  • uczestnictwo w ambitnych, interesujących oraz zróżnicowanych projektach
  • współpracę w szybko rozwijającej się ekipie projektowej
  • poznanie i wykorzystanie najlepszych narzędzi projektowych
Klauzula

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Evatronix S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. W. Przybyły 2″

Pracodawca

Evatronix S.A.

Miejsce pracy

Bielsko-Biała

ul. Wiktora Przybyły 2

śląskie

43-300

Rodzaj zatrudnienia

Staż

Oferta ważna do

31-12-2017