CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą firmą proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV i list motywacyjny)

  • kodowanie wyspecyfikowanej funkcjonalności układu w języku opisu sprzętu
  • weryfikacja projektu za pomocą symulatora i uruchamianie go w sprzęcie
  • udział w projektowaniu architektury i tworzeniu specyfikacji funkcjonalnej układów i ich komponentów
  • udział w planowaniu projektów układów programowalnych
Wymagania
  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie na kierunku elektronika lub pokrewnym
  • znajomość zasad projektowania układów cyfrowych w oparciu o układy FPGA
  • dobra znajomość języka Verilog lub VHDL
  • znajomość języków C/C++ lub SystemC
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej polskiej firmie (ponad 25 lat na rynku)
  • atrakcyjne wynagrodzenie, grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowania do wypoczynku, pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny, karta Multisport oraz lekcje j. angielskiego)
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • uczestnictwo w interesujących projektach programowalnych układów scalonych we współpracy z firmami zagranicznymi
  • poznawanie nowoczesnych narzędzi i metod projektowania programowalnych układów scalonych
  • podnoszenie kwalifikacji, pogłębianie doświadczenia zawodowego i czynnej znajomości języka angielskiego
  • udział w tworzeniu przemysłowego ośrodka badawczo-rozwojowego
Klauzula

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Evatronix S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. W. Przybyły 2″

Pracodawca

Evatronix S.A.

Miejsce pracy

Bielsko-Biała

ul. Wiktora Przybyły 2

śląskie

43-300

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Oferta ważna do

31-12-2018