CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą firmą proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV i list motywacyjny)

Będziesz odpowiadać za
  • planowanie i wykonywanie projektów systemów wbudowanych
  • tworzeniu specyfikacji funkcjonalnej produktów na podstawie wymagań marketingowych (wymagań klienta)
  • kierowanie zespołami realizującymi takie projekty
  • mentoring mniej doświadczonych członków zespołu
  • współpraca z działem sprzedaży w trakcie uzgodnień zakresu usług projektowych z klientami oraz z działem marketingu produktowego w zakresie ulepszania produktów i tworzenia nowych
Wymagania
  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie w zakresie elektroniki
  • co najmniej 8-letnie doświadczenie w konstrukcji sprzętu elektronicznego, w tym układów analogowych oraz tworzenia oprogramowania systemów mikroprocesorowych i mikrokontrolerów
  • bardzo dobra znajomość języka programowania C, wskazana znajomość C++
  • dobra znajomość popularnych mikrokontrolerów, zwłaszcza opartych o procesor ARM oraz zagadnień interakcji sprzętu i oprogramowania w systemach wbudowanych
  • wskazane doświadczenie w tworzeniu aplikacji pod systemy operacyjne czas rzeczywistego (RTOS) i „embedded Linix”
  • umiejętność całościowego prowadzenia projektu od etapu koncepcji, przez specyfikacje, realizację, prototypowanie, aż do procesu produkcji
  • doświadczenie w kierowaniu grupą projektantów i w zarządzaniu projektami
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej polskiej firmie (ponad 25 lat na rynku)
  • atrakcyjne wynagrodzenie, grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowania do wypoczynku, pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny, karta Multisport oraz lekcje j. angielskiego)
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • pracę nad projektami łączącymi elektronikę i oprogramowanie, mechanikę, optykę, realizowaną w interdyscyplinarnym zespole łączącym ludzi o różnych specjalizacjach (elektronika, mechanika, informatyka)
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami projektowymi i nowoczesnymi aplikacjami (m.in. IoT)
  • udział w projektach realizowanych z międzynarodowymi partnerami
  • podnoszenie kwalifikacji, pogłębianie doświadczenia zawodowego i czynnej znajomości języka angielskiego
  • indywidualny wpływ na rozwój przemysłowego ośrodka badawczo-rozwojowego
Klauzula

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Evatronix S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. W. Przybyły 2″.

Pracodawca

Evatronix S.A.

Miejsce pracy

Bielsko-Biała

ul. Wiktora Przybyły 2

śląskie

43-300

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Oferta ważna do

31-12-2018