Opis stanowiska

DES ART jest jedną z firm w Polsce, które są najbardziej zaawansowane w technologii MES (ang. FEM) i oferują swoje usługi badawczo-rozwojowe w różnych branżach przemysłu. Naszą działalność opieramy na wykorzystaniu symulacji numerycznych (CAE) oraz najnowszych technik wspomagania projektowania (CAD). Wykonujemy wytrzymałościowe, kinematyczno-dynamiczne analizy mechanizmów (MBS/MSS) oraz przepływowe (CFD). Realizujemy projekty (CAD/CAE) dla przemysłu min. okrętowego, kolejowego i samochodowego. Działamy na rynku niemal 20 lat. Obecnie zatrudniamy ponad 30 specjalistów i ekspertów z dziedziny CAD/CAE.

  • prowadzenie rozmów związanych z inicjacją i ew. podtrzymaniem kontaktów biznesowych
  • współpraca z działem marketingu w zakresie pozyskiwania nowych i utrzymywania kontaktów z obecnymi Klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie uzgodnień dotyczących sprzedaży oraz realizacji projektów inżynierskich
  • prowadzenie prezentacji technicznych dotyczących prowadzonej przez firmę działalności, zrealizowanych projektów itp.
  • ustawiczny rozwój i podnoszenie własnych kwalifikacji
Wymagania
  • wykształcenie: inżynier/mgr. inżynier (mechanik, fizyk itp.)
  • praktyka zawodowa min 5 lat
  • znajomość co najmniej jednego systemu CAD (NX, CATIA, Solid Works itp)
  • znajomość co najmniej jednego systemu do analiz MES, MBS, CFD (HyperWorks, Ansys, Nastran itp)
  • dobra komunikacja, umiejętność prowadzenia prezentacji, rozmów handlowych
  • elastyczność w realizacji podróży służbowych (prawo jazdy kat. B wymagane)
  • znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysokie zdolności interpersonalne oraz kultura osobista
  • zdolności marketingowe, umiejętność przekonywania i współpracy z ludźmi, entuzjazm i konsekwencja w działaniu
Oferujemy
  • pracę w zaawansowanym zespole inżynierów w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz pakiet socjalny (pakiet medyczny, karta multisport itp.)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość osobistego rozwoju
Klauzula

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Inżynier Sprzedaży Usług” Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Pracodawca

DES ART

Miejsce pracy

Gdynia, Warszawa, Rzeszów, Sanok

ul. Czechosłowacka 3 (Gdynia)

Pomorskie

81-969

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

Natychniast

Oferta ważna do

22-09-2017