CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska

Głównym zadaniem pracownika będzie tworzenie nowych aplikacji wspomagających
pracę w oferowanego przez naszą firmę oprogramowania, tworzenie
postprocesorów, rozwój aplikacji do skanowania 3D, a także praca nad algorytmami
generowania ścieżek narzędzia CAM

  • Tworzenie nowych aplikacji wspomagających pracę w ZW3D CAD/CAM
  • Tworzenie postprocesorów
  • Rozwój aplikacji do skanowania 3D
  • Praca nad algorytmami generowania ścieżek narzędzia CAM
Wymagania
  • Znajomości środowiska QT
  • Umiejętności programowania w C++ pod QT (C++ Library)
  • Znajomości zasad programowania i wykorzystywania API (w tym np. API dla Google MAPS, API dla Mikogo itp.)
  • Znajomości podstaw baz danych SQL i FireBird
  • Łączenie aplikacji C++ Library z Excel, SQL, plikami TXT, XML
  • Opanowania algorytmów i struktury danych
  • Znajomości podstaw programowania (logikę wyliczeń i przekształceń) dla systemów CAD i CAM
  • Dobrych podstaw matematycznych (praca z przeliczeniami dla chmury punktów, wektory normalne, kąty EULERA, kwaterniony itp.)
Oferujemy
  • Miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
  • Niezbędne szkolenia i opiekę doświadczonych pracowników w początkowym okresie pracy
  • Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie, będącej liderem swojej branży
  • karta Multisport
  • lekcje języka angielskiego w firmie
Klauzula

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania

Pracodawca

3D MASTER s.c. R. Lis R. Wypysiński

Miejsce pracy

Warszawa

ul. Jakobinów 23

mazowieckie

02-240

Rodzaj zatrudnienia

B2B,Umowa o pracę,Zlecenie

Oferta ważna do

31-12-2017