Opis stanowiska

Głównym zadaniem pracownika będzie nawiązywanie kontaktu telefonicznego z potencjalnym klientem firmy, analizowanie jego potrzeb i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych oraz sprzedaż produktów oferowanych przez firmę 3D MASTER.

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami
  • kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji technicznych
  • Reprezentowanie 3D MASTER na rynku oprogramowania CAD/CAM w Polsce
  • Negocjowanie warunków umów i finalizowanie transakcji
Wymagania
  • postawy ukierunkowanej na osiąganie postawionych celów sprzedażowych i rozwój
  • podstawowego doświadczenia w obsłudze elektronicznych baz danych typu CRM;
  • Minimum średniego wykształcenia
  • Entuzjazmu i zaangażowania
  • Poprawnej dykcji
  • Znajomości MS Office
  • mile widziane: doświadczenie w sprzedaży przez telefon
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
  • Niezbędne szkolenia i opiekę doświadczonych pracowników w początkowym okresie pracy
  • Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie, będącej liderem swojej branży
  • karta Multisport
  • lekcje języka angielskiego w firmie
Klauzula

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Pracodawca

3D MASTER s.c. R. Lis R. Wypysiński

Miejsce pracy

Warszawa Włochy

ul. Jakobinów 23

mazowieckie

02-240

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

natychmiast

Wynagrodzenie

oparte o podstawę i prowizję

Oferta ważna do

31-12-2017