Wypróbuj Solid Edge za darmo
SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17
Targi Innoform
Targi 3D SOLUTIONS – poznański know-how o branży druku 3D
Targi Kielce - STOM i Wirtoprocesy 2017
SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17

EXPERT Certyfikat Energetyczny

Typ: CAD Inne Producent: Robobat Polska Sp. z o.o.
Program EXPERT Certyfikat Energetyczny+ to szybkie i efektywne narzędzie do certyfikacji energetycznej budynków mieszkalnych i zamieszkania zbiorowego, budynków użyteczności publicznej oraz budynków produkcyjnych, magazynowych i gospodarczych.

FEMAP

Typ: CAE Dodatki Producent: Siemens Industry Software Sp. z o.o.
Femap jest elementem składowym nowego portofolio UGS Velocity Series. Jest to aplikacja do analiz zawierająca narzędzia do przygotowania, jak również weryfikacji wyników analiz (pre- i postprocesor) przeprowadzanych metodą elementów skończonych. Femap pracuje w środowisku Windows i jest przeznaczony zarówno dla ekspertów, jak i okazjonalnych użytkowników. Program w połączeniu z solverem NX Nastran tworzy szerokie i rozbudowane rozwiązanie pre/post/solver dla różnych branż i pozwala rozwiązywać najtrudniejsze problemy w prosty sposób.

FIT4Teamcenter

Typ: Producent: A+B Solutions
FIT4Teamcenter jest dodatkowym modułem systemu FIT (Factory Integrating Tool) umożliwiającym bezpośrednie połączenie pomiędzy systemem do zarządzania danymi produktu Teamcenter Express oraz maszynami znajdującymi się w hali produkcyjnej. Dzięki niemu pracownicy działów produkcji uzyskują bezpośredni dostęp do najbardziej aktualnych danych takich jak kody NC, rysunki czy modele przestrzenne

FIT (Factory Integrating Tool)

Typ: CAM Dodatki Producent: A+B Solutions
System FIT (Narzędzie Integracji Przedsiębiorstwa) pozwala na stworzenie i skoordynowanie odpowiednich interfejsów i modułów pomiędzy systemami ERP, CAX, PDM, systemem kadrowym oraz systemem planowania w jeden ciągły łańcuch procesowy pomiędzy menedżerskim i technicznym światem IT. Innymi słowy, system FIT łączy bezpośrednio obszar produkcyjny z systemami technicznymi i szeroko rozumianymi handlowymi, obejmując zarządzanie procesami technologicznymi w zakładzie pracy, logistykę i obsługę klienta oraz gospodarowanie czasem pracy pracowników.

Flamingo

Typ: CAD Dodatki Producent: McNeel North America
Flamingo to zaawansowany program do fotorealistycznego renderingu, działający na zasadzie plug-in dla Rhino.

GAMMA-RAY

Typ: CAD Producent: GAMMA-RAY Service-Center GmbH

GeoAsystent

Typ: CAD Producent: DGI Futura S.C.
Z GeoAsystentem wstawianie oznakowania pionowego zawsze było proste: wybierz znak, kliknij na projekcie, wybierz miejsce odnośnika do opisu, klik i już!

Geomagic Design

Typ: CAD Producent: 3D Systems Corporation
Geomagic Design to program do projektowania CAD 3D, który umożliwia parametryczne modelowanie bryłowe. Pozwala przede wszystkim na modelowanie części, modelowanie blach i modelowanie złożeń, oferując jednocześnie możliwość tworzenia dokumentacji montażowej oraz wykonawczej 2D.

GibbsCAM

Typ: CAM Producent: GibbsCAM
GibbsCAM jest najnowszej generacji systemem komputerowego wspomagania wytwarzania (CAM), przeznaczonym do projektowania i symulacji obróbki skrawaniem na komputerach osobistych (PC).

Grasshopper

Typ: CAD Producent: McNeel North America
Grasshopper to bezpłatny dodatek do Rhino (dawniej nazywany "Explicit History"), stale rozwijany przez producenta Rhino, który umożliwia graficzne programowanie przez algorytmy wewnątrz Rhino
  <<  «  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16    »  10x »  »|
REKLAMA
Szkolenia SOLIDWORKS
Oferty pracy dla inżynierów