Wypróbuj Solid Edge za darmo
Targi Innoform
Targi Kielce - STOM i Wirtoprocesy 2017
SolidWorks

VX Designer

Typ: CAD Producent: VX Corporation
Pakiet zawiera w sobie moduł VX Innovator. Dodatkowo posiada możliwość zaawansowanego modelowania 3D, modelowania powierzchniowego, pracy w środowisku blach oraz otwiera oryginalne pliki VX. Ponadto posiada możliwość tworzenia widoków foto-realistycznych tzw. Renderingu.

VX End to End

Typ: CAD CAM Producent: VX Corporation
Potężne narzędzie łączące w sobie wszystkie wymienione powyżej moduły. Pozwala na realizację każdego projektu w sposób kompleksowy, od pomysłu, aż do finalnego produktu i wszystko to za tak niską cenę.

VX Innovator

Typ: CAD Producent: VX Corporation
W pełni parametryczny CAD 3D, pozwalający modelować zarówno części jak i złożenia. Wczytuje wszystkie najpopularniejsze rodzaje plików: IGES, STEP, PARASOLID, VDA, STL, DXF/DWG. Posiada moduł do zarządzania dokumentacją projektu (PDM) oraz bibliotekę części standardowych.

VX Machinist

Typ: CAD CAM Producent: VX Corporation
Moduł przeznaczony do podstawowego projektowania oraz przede wszystkim tworzenia technologii obróbczej. Zawiera w sobie VX Innovator, lecz oprócz tego posiada bardzo potężny moduł CAM. Możliwa jest w nim obróbka do 3 osi (opcjonalnie 4-5 osi), zawiera moduł HSM, automatyczne wykrywanie kieszeni oraz symulację maszynową.

VX Mold & Die

Typ: CAD Producent: VX Corporation
Zawiera w sobie VX Innowator oraz VX Designer. Dodatkowo posiada wszystkie niezbędne moduły wykorzystywane przy projektowaniu form wtryskowych i matryc. Od możliwości tworzenia kanałów chłodzących, przez tworzenie linii podziału formy aż do tworzenia elektrod.
REKLAMA
Szkolenia SOLIDWORKS
Oferty pracy dla inżynierów