Wypróbuj Solid Edge za darmo
Additive Manufacturing Meeting 2017
Targi 3D SOLUTIONS – poznański know-how o branży druku 3D
SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17
Podwodne roboty zaprojektowane w SOLIDWORKS

VECTORWORKS

Typ: CAD Producent: Vectorworks Inc
Vectorworks to jeden z popularniejszych na świecie programów CAD dla systemu Windows i dla systemu Mac OSX. Do architektury (i BIM), budownictwa, projektowania wnętrz, designu

VX Designer

Typ: CAD Producent: VX Corporation
Pakiet zawiera w sobie moduł VX Innovator. Dodatkowo posiada możliwość zaawansowanego modelowania 3D, modelowania powierzchniowego, pracy w środowisku blach oraz otwiera oryginalne pliki VX. Ponadto posiada możliwość tworzenia widoków foto-realistycznych tzw. Renderingu.

VX End to End

Typ: CAD CAM Producent: VX Corporation
Potężne narzędzie łączące w sobie wszystkie wymienione powyżej moduły. Pozwala na realizację każdego projektu w sposób kompleksowy, od pomysłu, aż do finalnego produktu i wszystko to za tak niską cenę.

VX Innovator

Typ: CAD Producent: VX Corporation
W pełni parametryczny CAD 3D, pozwalający modelować zarówno części jak i złożenia. Wczytuje wszystkie najpopularniejsze rodzaje plików: IGES, STEP, PARASOLID, VDA, STL, DXF/DWG. Posiada moduł do zarządzania dokumentacją projektu (PDM) oraz bibliotekę części standardowych.

VX Machinist

Typ: CAD CAM Producent: VX Corporation
Moduł przeznaczony do podstawowego projektowania oraz przede wszystkim tworzenia technologii obróbczej. Zawiera w sobie VX Innovator, lecz oprócz tego posiada bardzo potężny moduł CAM. Możliwa jest w nim obróbka do 3 osi (opcjonalnie 4-5 osi), zawiera moduł HSM, automatyczne wykrywanie kieszeni oraz symulację maszynową.

VX Mold & Die

Typ: CAD Producent: VX Corporation
Zawiera w sobie VX Innowator oraz VX Designer. Dodatkowo posiada wszystkie niezbędne moduły wykorzystywane przy projektowaniu form wtryskowych i matryc. Od możliwości tworzenia kanałów chłodzących, przez tworzenie linii podziału formy aż do tworzenia elektrod.
REKLAMA
Szkolenia SOLIDWORKS
Oferty pracy dla inżynierów