https://www.plm.automation.siemensPobierz infografikę wyzwania projektowe
SolidCAM MillTurn

A9CAD

Typ: CAD Producent: A9Tech Inc.
Głównym celem dwuwymiarowego programu CAD jest wspieranie przemysłu w standardowych formatach DWG/DXF.

ABISPLAN

Typ: CAD Producent: ABIS software
ABISPLAN przeznaczony jest dla architektów, urbanistów, konstruktorów i projektantów. Od 20 lat rozwijany jest w kierunku zastosowania w budownictwie. Dlatego umożiwia szybką realizację kolejnych etapów projektowych.

Act/Cut

Typ: CAD CAM Dodatki Producent: Alma - Industrial Software departement
Act/cut moduł przeznaczony programowania obrabiarek do cięcia i wykrawania blach. Posiada narzędzia wspomagające pracę na każdym etapie przygotowania produkcji. Wbudowane moduły technologiczne zapewniają przystosowanie opcji programu do konkretnego typu obróbki, np. cięcie laserem, cięcie plasmą, cięcie tlenem, cięcie wodą oraz wykrawanie.

ADVANCE CONCRETE

Typ: CAD Producent: GRAITEC S.A.
Advance Concrete jest rozszerzeniem AutoCAD przeznaczonym do modelowania konstrukcji żelbetowych oraz automatycznego generowania rysunków szalunkowych i zbrojenia. Advance Concrete dzięki narzędziom do szybkiego modelowania elementów konstrukcji, automatycznemu generowaniu widoków, rzutów oraz rysunków zbrojenia pozwala zaoszczędzić sporo cennego czasu.

ADVANCE STEEL

Typ: CAD Producent: GRAITEC S.A.
Advance Steel jest zaawansowanym programem służącym do modelowania konstrukcji stalowych w 3D oraz tworzenia dokumentacji warsztatowej i plików NC do obrabiarek numerycznych. Program ten stworzony został zarówno dla pojedyńczych konstruktorów jak i firm projektujących oraz produkujących konstrukcje stalowe. Advance Steel jest rozbudowanym rozszerzeniem dla środowiska AutoCAD®, która zmienia podstawową platformę w profesjonalne środowisko do projektowania konstrukcji stalowych.

Alibre Design

Typ: CAD Producent: Alibre Inc Komentarzy: 1
Alibre Design to program do projektowania CAD 3D, który umożliwia parametryczne modelowanie bryłowe. Pozwala przede wszystkim na modelowanie części, modelowanie blach i modelowanie złożeń, oferując jednocześnie możliwość tworzenia dokumentacji montażowej oraz wykonawczej 2D.

Allplan

Typ: CAD Producent: Nemetschek AG
Allplan BIM 2008 to zorientowany obiektowo pakiet oprogramowania służący do projektowania w 3D i modelowania informacji o obiekcie (BIM - Building Information Modeling). Program ten zaspokaja zapotrzebowania projektantów w zakresie wszystkich powszechnie używanych typów rysunków - od prostych projektów dwuwymiarowych aż do wirtualnego modelu budynku ze zintegrowanym zliczaniem ilości materiału i kalkulacją kosztów.

AlphaCAM

Typ: CAD CAM Producent: Licom Systems Ltd
AlphaCAM jest systemem programowania obróbki CNC w zakresie frezowania, toczenia i wycinania WEDM. Jego producenci dokładają starań aby dostarczyć oprogramowanie, które jest proste w użyciu a zarazem pozwala przygotować obróbkę najbardziej skomplikowanych części.

Arbortext

Typ: CAD Producent: PTC Corporate
Arbortext to oprogramowanie do dynamicznej dokumentacji i publikacji, usprawniające proces publikacji informacji oraz eliminujące kosztowną nieefektywność.

ArCADia-ARCHITEKTURA

Typ: CAD Dodatki Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
ArCADia-ARCHITEKTURA to program będący modułem branżowym systemu ArCADia. Głównym zadaniem programu jest ułatwić i znacznie przyspieszyć rysowanie w programie CAD.
1  2  3  4    »
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl