Wypróbuj Solid Edge za darmo
Targi Innoform
Targi Kielce - STOM i Wirtoprocesy 2017
SolidWorks

ARDIS

Komentarzy: Skomentuj pierwszy
Typ: CAM
Producent: Ardis Information Systems
Wersja językowa: Polski Angielski
Platforma OS: Windows

ARDIS to doskonałe oprogramowanie do optymalizacji rozkroju płyt meblowych.  Zapewnia lepszą kontrolę zużycia materiału oraz efektywniejszą organizację pracy i dostaw, co ma znaczący wpływ na znaczne przyspieszenie prac.

Oprogramowanie ARDIS to doskonałe narzędzie do minimalizacji odpadu płyt meblowych.

ARDIS posiada wiele algorytmów i funkcji dedykowanych optymalizacji dzięki czemu możemy osiągnąć najwyższą efektywność rozcinanego materiału.  Ponadto potrafi również przeprowadzić optymalizację listy elementów pod konkretne procesy aby naddatki były odpowiednio przygotowane do obróbek przed rozkrojem.

Dzieje się to dzięki możliwości programowania systemu ARDIS w oparciu o dane wejściowe, jak i możliwości zmian i przeprogramowania danych na wyjściu. W rzeczywistości wygląda to tak, że system otrzymując listę z elementami pogrupuje elementy według materiałów i procesów przeliczając je odpowiednio o zadane wartości a rozkroje wygenerowane będą podzielone na np.: cięcie pasów do prasy, szatkowanie pasów na elementy. Zautomatyzowanie tych procesów niesie ze sobą oszczędność czasu, ujednolicenie sposobu pracy i zmniejszenie błędów.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
REKLAMA
Dni Druku 3D
Oferty pracy dla inżynierów