Wypróbuj Solid Edge za darmo
SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17
Targi Innoform
Targi 3D SOLUTIONS – poznański know-how o branży druku 3D
ABISPLAN - CAD CAM CAE OPROGRAMOWANIE

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@3dcad.pl to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17

ABISPLAN

Komentarzy: Skomentuj pierwszy
Typ: CAD
Producent: ABIS software
Wersja językowa: Polski Angielski
Platforma OS: Windows

ABISPLAN jest to system CAD projektowany od początku dla konkretnego odbiorcy, dlatego jest to bardzo wydajny program jednocześnie prosty w obsłudze, który umożliwi realizację każdego zadania budowlanego w krótkim czasie i z ogromną precyzją.

Aby w dzisiejszych czasach odnieść sukces, projektant musi dotrzeć do klienta poprzez rzetelną prezentację idei i profesjonalne wykonanie projektu. Najistotniejsza jest jednak sama realizacja projektu w rzeczywistości. Odpowiedni system CAD może te wszystkie etapy wspierać, począwszy od dynamicznego przedstawienia koncepcji w fotorealistycznej jakości, poprzez wykonanie dokumentacji wraz z precyzyjnym wyliczeniem ilości zastosowanych materiałów i elementów, do nadzoru realizowanej inwestycji włącznie. Od ponad 25 lat system ABISPLAN wykorzystywany jest przez architektów, konstruktorów, urbanistów i projektantów branżowych. Wieloletnie doświadczenia naszych klientów i ich sugestie sprawiły że nasze oprogramowanie odpowiada rzeczywistym wymaganiom projektantów zajmujących się branżą budowlaną.
Dzisiejsze wymagania w stosunku do oprogramowania CAD są bardzo różnorodne. Architektura żyje z idei i z przekształcenia jej w gotowy produkt. Oprogramowanie może znacznie wspierać ten proces pod warunkiem, że sprosta różnorodnym wymaganiom w trakcie realizowania poszczególnych faz projektowych i prowadzenia budowy.

Struktura programu

W skład pakietu ABISPLAN wchodzi kilka modułów. Wszystkie moduły tworzą całość umożliwiającą opracowanie poszczególnych faz projektowych. Kolejne moduły są rozszerzeniem możliwości poprzednich. Jest to rozwiązanie wygodne i ekonomiczne ze względu na możliwość dostosowania pakietów do potrzeb. Główna praca każdego projektanta to dalej tworzenie dokumentacji w 2d.
Już znajomość podstawowego modułu dwuwymiarowego pozwala na swobodne tworzenie dokumentacji technicznej. Ma to zasadnicze znaczenie w codziennej pracy i pozwala na szybkie wdrożenie sytemu. Taka struktura oprogramowania pozwala na stopniowe zdobywanie umiejętności i jednocześnie na wydajną pracę na każdym etapie.
Trwałość założeń i rozwiązań sprawia, że wdrożenie kolejnych bogatszych wersji programu nie nastręcza żadnych trudności.

 


KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
REKLAMA
Szkolenia SOLIDWORKS
Oferty pracy dla inżynierów