Wypróbuj Solid Edge za darmo
SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17
Targi Innoform
Targi 3D SOLUTIONS – poznański know-how o branży druku 3D
PowerDraft - CAD CAM CAE OPROGRAMOWANIE

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@3dcad.pl to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17

PowerDraft

Komentarzy: Skomentuj pierwszy
Typ: CAD GIS
Producent: Bentley Systems Polska Sp. z o.o.
Wersja językowa: Polski Angielski Niemiecki
Platforma OS:
MicroStation PowerDraft jest profesjonalnym oprogramowaniem do kreślenia 2D. Zawiera intuicyjny interfejs pomagający we wprowadzaniu, edytowaniu i manipulowaniu elementami graficznymi oraz modelami w plikach DGN oraz DWG. Jest integralną częścią rozwiązań firmy Bentley.
 

Power Draft

 
Bentley PowerDraft bazuje dokładnie na tych samych rozwiązaniach programistycznych co MicroStation, dlatego posiada te same narzędzia i funkcje związane z wymiarowaniem, narzędziami kreślenia, wprowadzaniem tekstu, definiowaniem plików referencyjnych, dołączaniem plików rastrowych itp.
  • Interoperacyjność – bezpośrednia obsługa plików DGN i DWG, pozwala skupić się na problemach projektowych a nie na wymianie czy konwersji danych
  • Zarządzanie zmianami – możliwość rejestrowania i śledzenia wszystkich wersji czy rewizji projektu, z możliwością powrotu do dowolnej wersji. W połączeniu z możliwością zabezpieczania plików i stosowania podpisów elektronicznych możliwe jest bezpieczne udostępnianie danych projektowych.
  • Zapis do formatu PDF - z zachowaniem układu warstw, plików referencyjnych i plików rastrowych, których widoczność może być ustalana w Adobe Reader
  • Możliwość rozbudowy – pakiet zawiera narzędzia do tworzenia dodatkowych aplikacji (VBA i MicroStation BASIC). Istnieje możliwość uruchamiania programów pisanych w MicroStation w języku MDL (MicroStation Development Language).
Grupa dyskusyjna PL: news://discussion.bentley.com/bentley.general.pl
Tagi:
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
REKLAMA
Dni Druku 3D
Oferty pracy dla inżynierów