Forum O wszystkim Oferuję tworzenie rysunków
Oferuję tworzenie rysunków technicznych CAD 2D oraz prace w pakiecie Office (Word, Excel, Power Point)
Postów: 1
Data dodania: 21-07-2012 22:30
Witam Państwa.

Oferuję tworzenie rysunków technicznych CAD 2D oraz prace w pakiecie Office (Word, Excel, Power Point).

Studiuję na uczelni technicznej. Mam ukończony kurs AutoCAD. Certyfikat Autodesk wyślę na życzenie. Tworzę w kilku programach, rysunki mogę zapisać w wielu formatach m.in. .DWG, .DXF w każdej wersji. Mogę utworzyć rysunek (według wytycznych) lub przerysować np. z obrazka czy dokumentu PDF.

Posiadam kilka pakietów Office, podejmę się wszelkiej pracy związanej z programami Word, Excel czy Power Point. Dokument zapiszę/odczytam w każdym formacie.

Pracuje szybko, bardzo skrupulatnie i szczegółowo. Zobowiązanie poprzez umowę zlecenie. Jestem z Trójmiasta, ale zlecenia przyjmuje z całej Polski jak i całego Świata (preferowany język angielski). Zobowiązuje się także do zachowania tajemnicy zawartości dokumentów. Ceny rozsądne do uzgodnienia.

Jestem także zainteresowany stałą współpracą.

W razie pytań pozostaje do Państwa dyspozycji. Zapraszam do kontaktu poprzez maila:
dawid.ekonto@gmail.com
Napisz odpowiedź
Nieznajomy musisz być zalogowany aby napisać odpowiedź.
E-mail:
Hasło: