CC OPEN DAYS 2024
Forum Manipulatory Problem z manipulatorem 3Dconnexion
Problem z manipulatorem 3Dconnexion
Postów: 2
Data dodania: 26-11-2011 18:39
Witam!
Chciałbym zasięgnąć porady u użytkowników pilota pro.
Mam problem z przypisaniem funkcji pod odpowiednie klawisze.
Tworze nowy profil np. dla inventora. Wszystko się ustawia np. dla szkicu, później wychodzę do wyciągnięć itd.
Przestawiam klawisze na inne funkcje dostępne poza szkicownikiem i nie zapamiętuje moich poprzednich ustawień.
W ustawienich fabrycznych wszystko działa jak trzeba. Nawet jeśli uda mi się zapisać ustawienia dla samego szkicownika, to i tak po wyjściu z programu wszystko przekształca się w fabryczne, niewygodne dla mnie ustawienia.
Proszę o pomoc.
Postów: 7
Data dodania: 29-11-2011 11:45
Witaj,
Ustawienia w Inventorze należy robić w add in'ie, a nie w sterowniku 3Dconnexion. Add in, który jest wbudowany w program i pozycjonowany jest jakoby nad sterownikiem 3Dconnexion. Dlatego po restarcie produkt widzi ustawienia add in'a, które są przez Ciebie nie zmienione.
W razie problemów dzwoń na linię wsparcia technicznego 3Dconnexion - +48 22 584 4274 (g 9-18)
Pozdrawiam
3Dx
Postów: 2
Data dodania: 30-11-2011 14:55
Sporo mi pomogłeś. Teraz tylko nie wiem jak edytować te ustawienia z interfejsu inventora. Mam tylko ikone default. Nie ma NEW. Jak mogę dodać własne ustawiania?
Postów: 7
Data dodania: 06-12-2011 14:22
Nie wiem jakiej wersji Inventora używasz - zadzwoń na wsparcie techniczne 3Dconnexion +48 22 584 4274
Napisz odpowiedź
Nieznajomy musisz być zalogowany aby napisać odpowiedź.
E-mail:
Hasło: