Wypróbuj Solid Edge za darmo
SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17
Karta graficzna dla stacji roboczych z aż 32 GB pamięci

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@3dcad.pl to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Targi 3D SOLUTIONS – poznański know-how o branży druku 3D
SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17

Karta graficzna dla stacji roboczych z aż 32 GB pamięci

15.04.2016 Skomentuj pierwszy

W trakcie targów NAB Show firma AMD zaprezentowała nową kartę graficzną AMD FirePro W9100 32 GB. To pierwszy na świecie model przeznaczony dla stacji roboczych, który wyposażono w 32 GB pamięci, co pozwoli uczynić pracę ze szczególnie zasobo-chłonnymi materiałami i najbardziej wymagającymi aplikacjami znacznie bardziej płynną i komfortową.

Produkt ten zostanie wprowadzony do sprzedaży w drugim kwartale 2016 roku. Firma AMD ponadto udostępniła rozszerzenie (plug-in) do pakietu Autodesk 3ds Max – AMD FireRender, które pozwoli twórcom treści dla systemów wirtualnej rzeczywistości skorzystać z ulepszonego procesu przetwarzania materiałów w jakości 4K, fotorealistycznego renderingu oraz potężnych funkcji służących do obróbki graficznej.

W trakcie tegorocznych targów NAB Show osoby odwiedzające stoisko AMD FirePro w strefie StudioXperience mogą sprawdzić potężne technologie AMD w akcji na przykładzie wiodących aplikacji. Dzięki temu będą mogli zaznajomić się z tym, jak efektywnie balansować procesy obróbki przy zachowaniu optymalnej jakości wizualnej, responsywności i mocy obliczeniowej. Na stoisku prezentowane są rozwiązania od firm Adobe, Apple, Autodesk, Avid, Blackmagic Design, Dell, HP i Rhino, które pozwalają odwiedzającym wypróbować szereg możliwości wykorzystania profesjonalnych kart graficznych AMD FirePro W9100 32 GB, w tym:

  • Szybką produkcję treści VR w jakości Ultra HD;

  • Funkcjonalność rozszerzenia AMD FireRender do pakietu Autodesk 3ds Max na stacji roboczej HP;

  • Większą precyzję kolorów, obsługę wysokich rozdzielczości (do 4K) oraz akceleracji sprzętowej w programach Adobe, w tym Adobe Premiere Pro CC i Adobe After Effects CC;

  • Bezpłatną funkcję renderingu „ray trace” do nadchodzącego pakietu Rhino 6, która działa w oparciu o rozszerzenie AMD FireRender wykorzystujące standard OpenCL. Funkcja ta działa podczas podglądu, aby wizualizacja materiału dokładnie odwzorowywała fizyczną strukturę materiału.

Na stoisku prezentowana jest także karta Radeon Pro Duo, która w połączeniu z zestawem narzędzi AMD LiquidVR™ SDK, jest obecnie najpotężniejszą na świecie platformą do zarówno tworzenia jak i korzystania z wirtualnej rzeczywistości. Profesjonalne karty graficzne AMD są prezentowane wraz z liderami z branży sprzętu i oprogramowania w Las Vegas Convention Center, a także podczas imprezy ShowStoppers NAB 2016.

 

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: