Wypróbuj Solid Edge za darmo
SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17
Dzień Kariery w SOLIDEXPERT

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@3dcad.pl to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Targi 3D SOLUTIONS – poznański know-how o branży druku 3D
Targi Kielce - STOM i Wirtoprocesy 2017
SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17

Dzień Kariery w SOLIDEXPERT

08.04.2016 Skomentuj pierwszy

SOLIDEXPERT, autoryzowany dystrybutor SOLIDWORKS zaprasza na Dzień Kariery, który odbędzie się 20 kwietnia w Gdańsku. Jeżeli szukasz pracy związanej z SOLIDWORKS, nie może Cię tam zabraknąć.

Praca w SOLIDEXPERT jest pasją jego pracowników. Firma dba o to, by atmosfera pracy była jak najlepsza, a każdy dzień przynosił nowe doświadczenia. Ze względu na ciągły rozwój firmy, 20 kwietnia 2016 r. drzwi do SOLIDEXPERT zostaną otwarte dla potencjalnych pracowników. W tym właśnie dniu będą oni mogli usłyszeć i zobaczyć jak wygląda praca w SOLIDEXPERT. Jeżeli spodoba im się, jeszcze w tym samym dniu będą mogli odbyć rozmowę rekrutacyjną na wybrane przez siebie stanowiska pracy. Zobacz tutaj >>>

SOLIDEXPERT działa na rynku CAD od 2002 roku. Z jednoosobowej działalności firma rozrosła się do przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 30 osób. Współpracuje ono z ponad 1000 firm w Polsce, m.in.: PESA Bydgoszcz, SECO/Warwick, Meble FORTE, URSUS, ROCA, OKNOPlast, KRISPOL, ZORTRAX czy twórcą polskiego supersamochodu Arrinera.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą u dostawcy SOLIDWORKS w Polsce zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie. Zobacz jak może wyglądać Twój dzień pracy!

Agenda oraz rejestracja na stronie Tutaj >>

Dzień Kariery SOLIDEXPERT
20 kwietnia 2016, godz. 17:00
Ul. Azymutalna 9 – Bałtyckie Centrum Biznesu
80-298 Gdańsk

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ ...
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: