Wypróbuj Solid Edge za darmo
Additive Manufacturing Meeting 2017
Targi 3D SOLUTIONS – poznański know-how o branży druku 3D
SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17
Podwodne roboty zaprojektowane w SOLIDWORKS

Nowa siedziba firmy SolidExpert w Gdańsku

30.12.2014 Skomentuj pierwszy

Firma SolidExpert to autoryzowany dostawca oprogramowania CAD 3D SolidWorks. Posiada ona swoje siedziby w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Białymstoku. W związku ze swoim rozwojem, gdański oddział firmy zmienił swoją siedzibę.

Nowe biuro zlokalizowane jest w Bałtyckim Centrum Biznesu w Gdańsku – nowoczesnym kompleksie biurowym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów z północnej i środkowej części Polski firma wraz z nową siedzibą przygotowała nowe, w pełni wyposażone Centrum Szkoleniowe SolidWorks w Gdańsku. W tym miejscu uczestnicy szkoleń mają okazję uczestniczyć w mniej lub bardziej zaawansowanych szkoleniach SolidWorks. Centrum Szkoleniowe SolidWorks już funkcjonuje. Aktualne terminy prowadzonych szkoleń dostępne są na stronie firmy.

Nowe biuro SolidExpert umożliwia również przeprowadzenie spotkań biznesowych z Klientami w specjalnie przygotowanej sali konferencyjnej.

Nowa siedziba SolidExpert Gdańsk znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, która zapewnia świetne możliwości logistyczne. Klienci firmy nie powinni mieć problemu z dotarciem do biura, gdyż jest ono zlokalizowane jedyne 300 metrów od lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku oraz tuż przy drodze ekspresowej S6 (obwodnicy Trójmiasta). Osoby korzystające z komunikacji miejskiej również nie będą miały problemu z dotarciem na miejsce.

Jeżeli jesteście ciekawi co ma nam do zaoferowania nowa siedziba SolidExpert Gdańsk, serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: