Wypróbuj Solid Edge za darmo
Additive Manufacturing Meeting 2017
Aktualizacja wszystkich programów z oferty CAD Projekt K&A

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@3dcad.pl to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Targi 3D SOLUTIONS – poznański know-how o branży druku 3D
SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17
Podwodne roboty zaprojektowane w SOLIDWORKS

Aktualizacja wszystkich programów z oferty CAD Projekt K&A

03.06.2014 Skomentuj pierwszy

Poznańska firma CAD Projekt K&A znowu ulepsza swoje oprogramowanie. Najnowsza aktualizacja sprzed kilku dni dotyczy wszystkich programów z oferty: CAD Decor PRO, CAD Decor, CAD Kuchnie, CAD Rozkrój, a także aplikacji CAD Share-it w wersji Publisher. Architekci wnętrz i projektanci znajdą w aktualizacji z 26.05 nowe funkcje, w tym niektóre swoje zrealizowane pomysły.

Posiadacze aktywnych Pakietów Serwisowych do programów CAD Decor PRO, CAD Decor 2.1, CAD Kuchnie 6.1 oraz programu CAD Rozkrój w wersji 3 mogą bezpłatnie zaktualizować swoje oprogramowanie do najnowszych wersji, oferujących nowe opcje i zoptymalizowane działanie.

Najwięcej zmian wprowadzono w standardowym module Konwerter 3D, dostępnym w programach CAD Decor PRO, CAD Decor 2.1 i CAD Kuchnie 6.1. Dzięki nowym funkcjonalnościom i poprawkom, praca w module (służącym do konwersji dowolnych modeli 3D z innych programów lub z Internetu do formatu obsługiwanego przez programy CAD Projekt K&A), stała się jeszcze bardziej efektywna, szybsza i prostsza. Część z tych zmian to: udoskonalenie konwersji plików SKP, wprowadzenie alfabetycznego segregowania zawartości drzewka bazy użytkownika w oknie konwertera i podglądu graficznej listy zawartości typów i zestawów w bazie, możliwość przeciągania elementów z jednej grupy do drugiej z drzewka lub z graficznej listy, funkcje zmiany nazwy typu lub zestawu oraz zaznaczania wszystkich elementów jednocześnie.

Projektantów ucieszą też z pewnością zmiany dotyczące aspektów prezentacji projektu. Firma CAD Projekt K&A zadbała o realizację najnowszych trendów oraz najwyższą jakość wizualizacji, jak i również jej wysoką funkcjonalność. Do wszystkich wskazanych wyżej programów dodano możliwość nagrywania filmów oraz zapisania wizualizacji w rozdzielczości 4 K. Technologia 4K jest aktualnie jednym z najwyższych standardów rozdzielczości filmów cyfrowych oraz grafiki komputerowej. Charakteryzuje się 4-krotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD oraz 10-krotnie większą od High Definition. Dodano również możliwość błyskawicznego ukrywania drzwi szaf wnękowych w wizualizacji, co ma praktyczne znaczenie dla posiadaczy Modułu Szaf Wnękowych.

Użytkowników programów CAD Decor PRO i CAD Kuchnie 6.1 usatysfakcjonują przede wszystkim zmiany, mające bezpośredni wpływ na możliwości modelowania 3D i funkcjonalność projektu. W dokumentacji technicznej wdrożono m.in.: nowe opcje zmiany grubości linii i gęstości kreskowania, nieporównywalne przyspieszenie wydruku rzutów (dla 700 000 powierzchni drukowanie rzutu skróciło się z ok. 10 minut do 20 sekund!!!), poszerzono okno konfiguracji dokumentacji w celu zwiększenia widoczności wpisów na przyciskach; zmniejszono zużycie pamięci. Zweryfikowano również działanie Edytora Szafek Użytkownika, wprowadzając nową opcję zmiany grubości pleców szafek prostych i narożnych. Natomiast dzięki optymalizacji bazy BNS_User i zmniejszeniu zbyt dużych plików podglądów baza szafek użytkownika zużywa mniej pamięci RAM. Poprawiono także możliwości tworzenia szafek z frontem dostosowanym do wstawienia zmywarki z odkrytym panelem.

Zmienił się również program CAD Rozkrój i aktualnie jest sprzedawany w wyższej wersji CAD Rozkrój 3.2.1.10. Wprowadzono zmiany w definiowaniu formatek,poprawiono działania ikony importu danych z plików tekstowych do listy formatek oraz widoczność oklein dla formatek o małych wymiarach (np. o szerokości 8 cm i mniejszych), usprawniono wyświetlanie oznaczeń okleinowanych krawędzi formatek wczytanych z plików CSV oraz wyświetlanie okleinowanych krawędzi formatek na wydruku optymalizacji. Co więcej poprawiono również działanie skalowania formatek szafek,importowanych z programów CAD Kuchnie i CAD Decor PRO - obecnie od skalowanego wymiaru formatki program odejmuje lub dodaje wartość, o jaką został zmieniony dany wymiar całej szafki (formatka zostaje zmniejszona lub zwiększona o wartość, o jaką została zmieniona szafka).

Wszystkie powyżej opisane zmiany kolejny raz powstały na skutek długiej i owocnej współpracy z najbardziej aktywnymi klientami firmy CAD Projekt K&A, którzy chcą mieć wpływ na kształt programów z jakich korzystają. Poznańska firma wszystkie swoje aktualizacje i zmiany konsultuje również z zewnętrznymi testerami, dzięki czemu aktualizacja z 26.05.2014 r. jest ponownie konkretną odpowiedzią na potrzeby branży i wymierną poprawą w projektowaniu, dokumentacji i wizualizacji wnętrz.

Więcej informacji na stronie producenta.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: