Wypróbuj Solid Edge za darmo
SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17
Sandvik Coromant: 2012 Rokiem wiercenia

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@3dcad.pl to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Targi 3D SOLUTIONS – poznański know-how o branży druku 3D
Targi Kielce - STOM i Wirtoprocesy 2017
SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17

Sandvik Coromant: 2012 Rokiem wiercenia

30.05.2012 Skomentuj pierwszy
Według ekspertów od narzędzi skrawających z firmy Sandvik Coromant jej najnowsze wiertła (z węglika spiekanego oraz z wymiennymi końcówkami lub płytkami) oferują klientom liczne możliwości osiągnięcia przewagi nad konkurencją.Firma Sandvik Coromant przedstawia rodzinę wierteł nowej generacji: CoroDrill 860®, CoroDrill 870® oraz CoroDrill® 880 i 881. 
 
Od tego roku klienci mogą korzystać z dwóch innowacyjnych produktów: najszybszego na świecie wiertła z węglika spiekanego CoroDrill® 860 oraz zupełnie nowego typu wiertła z wymienną końcówką CoroDrill 870.
 
Sekret wierteł CoroDrill 860 stanowi połączenie zupełnie nowej geometrii ostrzy ze specjalnie opracowanym kształtem rowków wiórowych. Dzięki nim zapewniono optymalne odprowadzanie wiórów nawet przy dużych prędkościach wiercenia. Kolejną zaletą jest zmniejszenie o 50 procent sił skrawania, co zapewnia łatwiejsze wiercenie w przypadku pracy ze słabymi mocowaniami czy przedmiotami o cienkich ściankach lub przy nadmiernym obciążeniu krawędzi skrawających.

 
 
Wiertło CoroDrill 870 z wymienną końcówką jest wyposażone w unikatowe i niezwykle stabilne połączenie korpusu wiertła i końcówki, które jest gwarancją niezawodności i precyzji. Co więcej, szybka i łatwa procedura wymiany końcówki pomaga zmaksymalizować efektywny czas skrawania — wymianę końcówki można wykonać, gdy narzędzie znajduje się w uchwycie obrabiarki.
 
Tego typu innowacje zainspirowane zostały innymi ostatnio zaprezentowanymi produktami firmy Sandvik Coromant, takimi jak wiertło CoroDrill 881. Narzędzie to przeznaczone jest do wykonywania otworów o niewielkiej średnicy. Dzięki wytrzymałym płytkom wymiennym zaprojektowanym tak, aby zapewniać niezawodność w niestabilnych warunkach, jak np. w przypadku pracy na starszych lub mniej stabilnych obrabiarkach oraz śrutowanemu korpusowi tego wiertła zapewniona jest większa wytrzymałość zmęczeniowa, a jego użytkownicy otrzymują gwarancję podwyższonego bezpieczeństwa oraz precyzji wykonywania otworów.
 
Kolejne wiertło nowej generacji to CoroDrill 880. Centralna płytka wymienna ma nietypowy kształt, tzw. ‘step technology’, który umożliwia płynne zagłębienie wiertła w materiale idealnie równoważąc siły skrawania. Zapewnia to nawet 100-procentową optymalizację prędkości posuwu, co w połączeniu z czterema krawędziami skrawającymi do wykorzystania na płytce oraz geometrią płytek Wiper może zmniejszyć koszty nawet o połowę.
 
Dodatkowym udogodnieniem dla klientów korzystających z wierteł wykonanych z węglika spiekanego są usługi kompleksowej regeneracji oferowane przez firmę Sandvik Coromant. Możliwe jest przywrócenie oryginalnej geometrii i pokrycia — to opłacalna metoda uzyskania wydajności, jaką zapewnia nowe narzędzie. W zależności od modelu wiertła cena regeneracji mieści się w granicach 10–33 procent ceny nowego produktu. Według obliczeń firmy Sandvik Coromant trzykrotna regeneracja zmniejsza koszt utrzymania narzędzi, o co najmniej 50% w porównaniu do wydatku przy wymianie na nowy artykuł. Usługa obejmuje wiertła serii CoroDrill 860, CoroDrill 861, R840, R841R842R846 oraz R850.
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: