Realizuj innowacje w przemyśle maszynowym - Siemens Industry Software
DPS Forum 2016 - SOLIDWORKS 2017
Wirotechnologia 2016
Targi Innoform
Targi Kielce - STOM i Wirtoprocesy 2017
Poznaj nowe funkcje w SolidWorks 2017

Projektowanie wnętrz online za darmo

Opublikowany: 15.04.2010 Komentarzy: Skomentuj pierwszy


Autodesk udostępnił na swoich stronach darmowy Homestyler do projektowania wnętrz online.
 
Autodesk dobrze wszystkim znany producent oprogramowania inżynierskiego ogłosił opublikowanie Autodesk Homestyler. Jest to darmowe oprogramowanie 2D i 3D do projektowania i re-modelowania wnętrz.
 
 
Autodesk Homestyler to bardzo prosty w użyci serwis internetowy, który pomoże właścicielom domów, mieszkań jak i zawodowym designerom zaprojektować wygląd i ustawienie pokoju a nawet całego domu czy mieszkania.
 
Do dyspozycji przy projektowaniu wnętrza mamy biblioteki z gotowymi sprzętami domowymi. Jest w nich dosłownie wszystko. Począwszy od podłóg w dowolnych kolorach i rodzajach poprze meble, dywany a nawet sprzęcie RTV i AGD kończąc. Ponadto w Homestyler zostały udostępnione katalogi z  Autodesk Seek
 
 
 
Homestyler jest dostępny pod adresem www.homestyler.com. a poczytać o nim więcej można TUTAJ.  Wszystkich chętnych do zaprojektowania swoich wymarzonych czterech kątów zapraszam do projektowania. To jest naprawdę proste  z tą aplikacją.  Ja swój pokój zaprojektowałem  – oczywiście nie będę się tym chwalił.

 
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: