Wypróbuj Solid Edge za darmo
Additive Manufacturing Meeting 2017
Targi 3D SOLUTIONS – poznański know-how o branży druku 3D
SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17
Podwodne roboty zaprojektowane w SOLIDWORKS

Projektowanie wnętrz online za darmo

15.04.2010 Skomentuj pierwszy


Autodesk udostępnił na swoich stronach darmowy Homestyler do projektowania wnętrz online.
 
Autodesk dobrze wszystkim znany producent oprogramowania inżynierskiego ogłosił opublikowanie Autodesk Homestyler. Jest to darmowe oprogramowanie 2D i 3D do projektowania i re-modelowania wnętrz.
 
 
Autodesk Homestyler to bardzo prosty w użyci serwis internetowy, który pomoże właścicielom domów, mieszkań jak i zawodowym designerom zaprojektować wygląd i ustawienie pokoju a nawet całego domu czy mieszkania.
 
Do dyspozycji przy projektowaniu wnętrza mamy biblioteki z gotowymi sprzętami domowymi. Jest w nich dosłownie wszystko. Począwszy od podłóg w dowolnych kolorach i rodzajach poprze meble, dywany a nawet sprzęcie RTV i AGD kończąc. Ponadto w Homestyler zostały udostępnione katalogi z  Autodesk Seek
 
 
 
Homestyler jest dostępny pod adresem www.homestyler.com. a poczytać o nim więcej można TUTAJ.  Wszystkich chętnych do zaprojektowania swoich wymarzonych czterech kątów zapraszam do projektowania. To jest naprawdę proste  z tą aplikacją.  Ja swój pokój zaprojektowałem  – oczywiście nie będę się tym chwalił.

 
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: