Wypróbuj Solid Edge za darmo
SOLIDWORKS Apps for Kids - twórz gry wideo?

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@3dcad.pl to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Targi 3D SOLUTIONS – poznański know-how o branży druku 3D

SOLIDWORKS Apps for Kids - twórz gry wideo?

08.02.2017 Skomentuj pierwszy

Dokładnie rok temu, podczas ostatnich SWW w 2016 roku odbyła się premiera produktu do modelowania dla najmłodszych - SOLIDWORKS Apps for Kids.

Wersja Private Beta została wysłana do ponad 4300 zarejestrowanych osób, które w tym czasie stworzyły ponad 4400 modeli 3D. Trzeba przyznać że dzieci tworzyły niesamowite elementy, a nie ma nic lepszego jak nauka poprzez zabawę.

Ostatni rok był poświęcony głównie testom i wykrywaniu błędów w aplikacji. Poprawiono także sam sposób druku 3D bezpośrednio z programu. Rozpoczęto także prace nad wersją druku przez chmurę, tak by umożliwić dzieciom korzystającym z aplikacji do wysyłania modeli do drukarki 3D w dowolnym miejscu na świecie.

Aplikacja umożliwia także tworzenie ze zbudowanych modeli gier video. Pozwoli to na twórcze tworzenie interakcji pomiędzy modelami, a także rywalizację pomiędzy dziećmi.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: