Wypróbuj Solid Edge za darmo
SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17
Polskie akcenty na SOLIDWORKS WORLD 2017

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@3dcad.pl to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Targi 3D SOLUTIONS – poznański know-how o branży druku 3D
Targi Kielce - STOM i Wirtoprocesy 2017
SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17

Polskie akcenty na SOLIDWORKS WORLD 2017

5 dni temu Skomentuj pierwszy

SOLIDWORKS WORLD odwiedza zawsze liczne grono użytkowników i przedstawicieli dystrybutorów z Polski. Podobnie jak rok temu (prezentacja aplikacji "TYLKO") pojawiły się polskie akcenty w trakcie sesji generalnej.

Firma PESA Bydgoszcz jest producentem pociągów elektrycznych i spalinowych, lokomotyw oraz tramwajów. Wysoka jakość i ponadczasowy design sprawiają, że pojazdy PESY są dostarczane do wielu krajów. Pomysły, projekty, a także dokumentacja produkcyjna są dziełem Działu Badań i Rozwoju, który na co dzień korzysta z narzędzi z portfolio SOLIDWORKS wdrożonych przez firmę SOLIDEXPERT. Dzięki szerokim możliwością dostosowania oprogramowania pod konkretne potrzeby, proces projektowo-produkcyjny jest w pełni zoptymalizowany. Bydgoska PESA zdobywa coraz to nowe rynki, a dzięki temu polska marka jest promowana na całym świecie, co również miało miejsce podczas SOLIDWORKS World 2017 w Los Angeles.

SOLIDEXPERT w tym roku jak i w poprzednim przyjechał w bardzo mocnym składzie. Jest to związane z modelem prowadzenia firmy, w którym każdy z działów ma swojego przedstawiciela na SWW17. Tym samym firma z roku na rok podnosi kwalifikacje swoich pracowników.

DPS Software przybył na spotkanie użytkowników w znacznie skromniejszym składzie, ale za to z mocnym i zauważanym akcentem. Wyjątkowe wyróżnienie „500 Club Award” zostało przyznane Józefowi Skoworodko za sprzedanie ponad 500 licencji oprogramowania a nagroda została wręczona podczas konferencji.

Jak sam mówi „doradzanie w rozwoju firm i możliwość współuczestniczenia w projektowaniu lepszych produktów przy użyciu oprogramowania SOLIDWORKS jest pasjonującym zajęciem. Klienci doceniają nie tylko samo środowisko projektowe SOLIDWORKS, ale też analizy inżynierskie, zarządzanie dokumentacją projektową dostępne w modułach dodatkowych SOLIDWORKS.”

Jacek Koczmierowski z firmy DPS Software tworzy z pasją realistyczne wizualizacje.

"Dzięki takim rozwiązaniom jak SOLIDWORKS Visualize jestem w stanie uzyskać obrazy, które do złudzenia przypominają rzeczywistość. Oprogramowanie pozwala mi rozwijać zainteresowania w zakresie renderingów, a możliwość zaprezentowania efektów mojej pracy w ramach SWW17 jest dla mnie olbrzymim wyróżnieniem."

Poniżej jedna z nich.

Premium Solutions Polska to firma z ponad 10 letnim doświadczeniem. Dostarcza narzędzia i wiedzę z zakresu projektowania CAD, technologii wytwarzania i sterowania maszynami CAM, obliczeń inżynierskich CAE / MES oraz przepływów CFD.

CADWorks od wielu lat sukcesywnie optymalizuje procesy komputerowego projektowania przemysłowego w kolejnych przedsiębiorstwach na terenie całego kraju. Świadczy usługi dla firm zainteresowanych uproszczeniem, usprawnieniem i redukcją kosztów opracowania produktu.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: