Wypróbuj Solid Edge za darmo
Targi Innoform
Targi 3D SOLUTIONS – poznański know-how o branży druku 3D
27 calowa iiyama z matrycą IPS WQHD trafia do sprzedaży

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@3dcad.pl to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

27 calowa iiyama z matrycą IPS WQHD trafia do sprzedaży

29.12.2016 Skomentuj pierwszy

iiyama, japoński producent monitorów dla wymagających użytkowników poinformowała o premierze nowego monitora XUB2792QSU-B1 z ultra cienką ramką, matrycą w technologii IPS oraz rozdzielczością WQHD.

Nowy ekran od iiyamy poszerza linię stylowych urządzeń z ultra cienkimi ramkami, które szczególnie dobrze sprawdzą się w łączonych, wielo-monitorowych zastosowaniach, zarówno w domu czy w biurze konstrukcyjnym.

XUB2792QSU-B1 to pierwszy monitor iiyama z serii ultra slim, w którym zastosowano matrycę w technologii IPS o wysokiej rozdzielczości WQHD (2560x1440 pikseli). Oznacza to, że na ekranie zmieści się prawie 72% więcej informacji, niż na tradycyjnym monitorze Full HD. Docenią to profesjonaliści (graficy, fotograficy lub projektanci CAD), którzy często są zmuszeni do pracy z wieloma jednocześnie otwartymi aplikacjami. Technologia IPS gwarantuje perfekcyjne odwzorowanie barw w całym spektrum, szerokie kąty widzenia oraz wysoki kontrast.

Monitor wyposażono w szeroki wybór cyfrowych wejść sygnału – DVI, HDMI i DisplayPort. W tylnej części obudowy monitora znalazło się także miejsce na dwuslotowy hub USB.

Tradycyjnie już dla monitorów iiyama, XUB2792QSU-B1 może się pochwalić rozwiązaniami redukującymi emisję niezdrowego, niebieskiego światła (Blue Light Reducer) oraz eliminującymi migotanie obrazu  (Flicker Free). Technologie te czynią z nowego monitora iiyama znakomitą propozycję dla osób spędzających przed monitorem wiele godzin w trakcie pracy.
 
Monitor został także wyposażony w stopkę typu PIVOT/HAS, która pozwala na dostosowanie położenia ekranu zgodnie z własnymi preferencjami. Rotacja pozwala na zmianę pozycji ekranu z poziomej na pionową.  To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.

Wraz z monitorem XUB2792QSU-B1 na polskim rynku zadebiutowały trzy funkcjonalne uchwyty oraz stojaki montażowe sygnowane marką iiyama. Każdy z nich pozwala na montaż dwóch monitorów o przekątnej do 27 cali (DS3002C) lub 30 cali (DS1002C-B1, DS1002D-B1) na jednej podstawie.

Szeroki zakres możliwości regulacji, obejmujący pochył w pionie i poziomie, dostosowanie wysokości i rotację, pozwala na komfortowe dopasowanie położenia ekranów do swoich preferencji i zachowanie ergonomicznej, zdrowej dla kręgosłupa postawy ciała. Uchwyt DS3002C dodatkowo pozwala na w pełni niezależne dostosowanie położenia obu ekranów w pionie i poziomie (wysokość i pochył).

Więcej informacji o produkcie pod adresem >>>
Sugerowana cena detaliczna monitora iiyama XUB2792QSU-B1 wynosi 1 799 PLN brutto.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: